ivuliatko
19.05.13,17:35
V starej Porade bol počet užitočných v modrej farbe a keď som pridala bod aj ja, zmenila sa číslica na čiernu. To mi často pomohlo nájsť (aspoň približne) prvý nečítaný príspevok. Teraz keď párkrát nepozriem všetky notifikácie (lebo len na chvíľu nakuknem, či nemám správy alebo odkazy) a potom si chcem popozerať sledované témy, ťažko a zdĺhavo pátram, kde som minule skončila.
Richard
23.05.13,11:41
V otázkach je farebne odlíšené kde si hlasovala:
modrá farba pozadia - užitočné
červená farba pozadia - neužitočné...

V debatách doplníme farebné odlíšenie vlastných hlasov. už som to tu niekde písal.

Každopádne ak sa chceš rýchlejšie dostať k tomu čo píšeš tak na hlavnej stránke si daj filter "Moje príspevky" je to pod "Moje otázky" a tam nájdeš kde si písala.

Plus ešte nejak doplníme skok na posledný čítaný príspevok (to však nefunguje na veľmi staré témy).
alaya1
23.05.13,14:06
Tak to je divne. V tych mojich prispevkoch mi ukazuje kazdu temu, kde som prispela, okrem temy Pomoc zvieratam. Tu mi neukazuje a ked v prehladaci Chrome, ten pouzivam kliknem na poslednu stranu a nepreklikavam sa od zaciatku, vyhodi ma z Porady uplne.Robi mi to len v tejto jednej teme, co som zatial zistila.
misoft
23.05.13,15:35
http://www.porada.sk/t197794-p55-pomoc-zvieratam.html
Skús kliknúť na odkaz. Je tam akýsi bug - no mne to ide v pohode. Skús iný presnorovač :D
alaya1
23.05.13,17:08
Miso, mne to robi len v jednej teme Pomoc zvieratam ostatne idu bez problemov.