Martin Vierik
19.05.13,20:37
Dobrý deň, po dlhom zvažovaní som sa rozhodol obrátiť na Poradu, ohľadom oslovenia potenciálneho partnera, potrebného k naštartovaniu môjho podnikateľského zámeru. Už niekoľko rokov pracujem na jednom mojom projekte- jedná sa o zariadenie na predaj suvenírov. Zariadenie je skvelou atrakciou navštíveného miesta a hlavne službu pre návštevníkov daného miesta. Vo svete existujú zariadenia na suveníry (automaty na pamätné mince, penny press machines) no moje nové zariadenie ponúka to, čo žiadne z týchto zariadení a má obrovský potenciál využitia aj na miestach, kde to doteraz nebolo možné. Hlavnou výhodou môjho zariadenia však je: možnosť prevádzky bez potreby el. napájania, atraktívny vzhľad, široký výber suvenírov, atraktívna obsluha, cena...Ako som už spomínal, na projekte pracujem niekoľko rokov- pôvodne som vyvinul model predajného automatu, na ktorom som žiaľ pohorel. Nie moc vydarený dizajn, zložitá obsluha, potreba el.napájania a poruchovosť. Z tohto všetkého som sa poučil a vyvinul tento nový model, ktorý je naozaj TOP v svojej kategórii. Dva mesiace dozadu, som zaslal zahraničným spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú prevádzkovaním a predajom podobných automatov informačný email, kde som im nový automat predstavil a spýtal sa na stanovisko ohľadom prípadnej spolupráce. Takmer všetky z nich ich nový automat oslovil a prejavili o spoluprácu záujem. Jedná sa hlavne o spoločnosti z USA, Kanady, Anglicka, Austrálie.Toto je dôvod prečo som sa rozhodol obrátiť na Poradu. Som presvedčený, že mám v rukách zaujímavý produkt, ktorý by mohol sláviť úspech po celom svete a rád by som ho svetu aj ponúkol.Čo očakávam od potenciálneho spoločníka- keďže v podnikaní nemám dostatočné skúsenosti, mal by to byť človek, ktorý ich má a najlepšie by bolo prípadné skúsenosti s podnikaním aj v zahraničí. To preto, lebo nový produkt chcem expandovať hlavne do zahraničia. Potom je tu kapitál- keďže som do projektu investoval peniaze a čas, očakávam od spoločníka taktiež investíciu do firmy. Čo ponúkam spoločníkovi ja- Svoj KNOW-HOW, ktorý mám ošetrený ÚPV SR. Podľa výšky vstupného kapitálu, spoločníkov podiel vo firme. Možno novú výzvu v podnikateľskom živote. To je asi tak všetko. V prípade, že by niekoho moja ponuka zaujala a mal by záujem sa o mojom zámere dozvedieť viac, neváhajte ma kontaktovať na mojej emailovej adrese: vierikmartin@gmail.com S pozdravom Martin Vierik