Nole
20.05.13,08:59
Zdravim,potreboval by som poradit nejaky kvalitny autoservis v Bratislave.Podarilo sa manzelke tuknut auto a potrebujem to dat rychlo do poriadku.

Edit: celne zrazka s druyhm autom,takze komplxnejsia oprava
petersna
20.05.13,23:32
aj ja by som sa pridal k prozbe o nieco slusne
Cerrick
25.05.13,09:18
Ahoj,pokial je to este aktualne mohol by si upresnit,co konkretne potrebujes,nie vsetky servisy sa zaoberaju napriklad lakovacimi pracami.Mam v Blave niekolko overenych servisov
Cerrick
04.06.13,09:31
ja som nechaval svoje auto odtiahnut a opravit v BK servis,lakovacie prace so u nich nevyuzil,mal som iba technicky problem s motorom
Nole
06.06.13,08:14
a neviete ci robia aj karosarske prace?
Heliox
07.06.13,07:16
využil som ich odťahovú službu,ale konkrétne servis som zatiaľ nepotreboval
lujza.j
07.06.13,07:42
Nole
10.06.13,07:47
Dakujem,pozrem ich ponuku,zatial auto stoji u kamarata na zahrade a rad by som to uz dal do poriadku
lujza.j
10.06.13,07:59
Decko malo plechy,chladic,svetla.....motor nebol chyteny...to by som si zase inde davala robit....ale keby som potrebovala ja na mojom isla by som tam opät.,
Mirka.m
11.06.13,07:21
Ahojte,tiez by som potrebovala nejaky osvedceny autoservis,je ich strasne vela a ja sa do aut velmi nevyznam a nechcem aby som sa niekde nechala oklamat
Nole
12.06.13,06:35
pozeral som ich stranku a ponukaju aj klampiarske prace,tak skusim oslovit aj ich
lujza.j
12.06.13,06:50
Je fajn ak by si si vedel zohnat nove diely lacnejsie a priniest si ich...lebo ak musis od nich a budu drahsie ako inde...to je blbe...
Nole
13.06.13,09:47
to by som vedel zariadit,ale idealne by bolo informovat sa co vsetko bude treba vymenit,takto volnym okom sa to neda presne urcit
lujza.j
13.06.13,10:28
Jaj ty este nevies...no ja som hned vedela co treba jak som jej dosla na miesto DN vynadat...+ nieco co vyskocilo az ked sa to odstrojilo...
Ferdosondo
13.06.13,11:20
Mirka.m nechcem Ti kaziť náladu, ale v servise raz-dva zistia, že sa nerozumieš a buď si istá, že Ťa ošklbú. Pre útechu snáď len, že nebudeš prvá a ani psledná
Nole
14.06.13,09:50
ja som to este nevidel,nie som v BA,iba ako mi to manzelka popisovala,musim poprosit kamarata u ktoreho je auto zatial odstavene aby mi to nafotil a hadam sa z toho bude dat vycitat aka rozsiahla bude oprava
lujza.j
14.06.13,10:13
Aha....:-)
Mirka.m
17.06.13,08:30
no to si ma velmi nepotesil,ale dufam,ze to nebude take hrozne :) Musi sa najst aj nejaky servis kde toho nezneuziju
lujza.j
17.06.13,10:13
Ved zober nejakeho znaleho chlapa...a co mas s autom? Plechy,ci motoricke veci...
Mirka.m
18.06.13,07:52
asi to tak budem musiet spravit.Obcas mavam problem pri startovani.Auto je prerobene na lpg a niekedy velmi dlho trva pokial chyti
Nole
20.06.13,08:41
tak podla fotiek,to vyzera na komplet vymenu predku auta,chladic bol tiez vyteceny,takkze to idem obvolat nech sa to uz pohne
Redder
21.06.13,10:25
V BK autoservise som nechal kontrolovať auto cez diagnostiku,môžem potvrdiť ich profesionálny prístup
Nole
24.06.13,08:32
volal som im,velmi mila pani,pridu ho aj nalozit kedze maju vlastnu odtahovu sluzbu a moze sa zacat s opravou.Celkom ma ta odtahovka potesila,usetrila mi dalsie starosti
Cerrick
25.06.13,08:22
neviem ci to este stale plati,ale ak si nechas opravit auto priamo u nich v servise,tak mas ten odtah zadarmo
Nole
01.07.13,08:00
ano stale maju tuto akciu,bol som na nu upozorneny v telefonickom rozhovore
lujza.j
01.07.13,10:11
Inak ta obdivujem ze dokazes byt este stale bez auta....mna by uz piclo.....
Arodd
03.07.13,08:24
Dobry den,da sa vyuzit ich odtahova sluzba cisto iba na prevoz auta?,nemyslim tym do servisu
lujza.j
03.07.13,08:36
Ved tam cenkni a opýtaj sa...A navyse....nie su jediny v Ba...
Arodd
08.07.13,08:14
jasne ze nie su jediny,ale ked som to zadal do googlu tak je tam toho strasne vela,dost tazko sa v tom orientuje a navyse sa mi to nechce nejako osobne zistovat :D
Nole
10.07.13,07:46
to bolo manzelkyne auto,ja mam svoje nastastie funkcne :)
lujza.j
10.07.13,09:35
No to je teda smiešne:) tak potom nechapem ju....:)
Nole
11.07.13,10:37
nepouziva auto v praci,takze jej az tak zatial nechyba.Aspon si bude davat nabuduce vacsi pozor :)
lujza.j
11.07.13,11:01
Ani ja...ale ako by som sa do nej dopravila:D
Nole
15.07.13,06:55
no pekne MHD :D
lujza.j
15.07.13,09:05
Hmmm....nie som si ista:Ddecko by ma muselo,,ako ja ju....
Nole
16.07.13,07:56
no tak to by bol u nas problem :D
lujza.j
16.07.13,08:12
....len jej mhd,tam kde robi nechodi aj ked to je v BA......takze inak sa nedalo....
Nole
18.07.13,08:29
tak auto bude v pondelok pripravene na prevzatie,som celkom zvedavy na kvalitu prace
lujza.j
18.07.13,09:11
Daj potom vediet...ci bola spokojnost.....2 mesiace bez auta....dost.....:) ja budem mat v pondelok klimu,celkom sa sikne:D
Nole
22.07.13,09:49
tak auto uspesne opravene.Dnes som ho bol zobrat,mam pocit,ze vyzera lepsie ako po tej nehode.Naozaj kvalitne nalakovane a opravene.Ziadna podstreknuta farba,...Mozem iba doporucit,manzelka bude mat radost

PS: no boli to sice dva mesiace,ale u mna to bolo trocha komplikovane,kedze sa tak casto neukazujem v BA,dnes som si musel spravit vylet
Cerrick
25.07.13,08:53
tak som rad,ze som mohol pomoct :)
Nole
29.07.13,09:03
urcite si pomohol,nie je nad osobne skusenosti
Cerrick
01.08.13,06:56
to je pravda
Mirka.m
02.08.13,08:04
Ahoj Nole a ako si bol spokojny so samotnym pristupom?
Nole
05.08.13,07:01
boli prijemni,vsetko sme skonzultovali a dohodli sme sa na postupe.Neviem co konkretne ta zaujma
Mirka.m
06.08.13,08:11
hlavne to,ci ste boli pri obhliadke ked vlastne urcovali rozsah skod
Natyl
19.08.13,07:38
vedel by niekto poradit sikovneho majstra popripade servis v Trnave?
lujza.j
19.08.13,07:40
možno by trebalo konkretizovať služby daného majstra...
Natyl
23.08.13,09:20
huci mi vyfuk a potrebujem aby sa na to niekto pozrel,popripade vymenil to co sposobuje ten neprijemny zvuk
arizona
23.08.13,10:20
nazov temy je autoservis v Bratislave. Myslis, ze tu zabludi aj niekto z Trnavy???
Natyl
12.09.13,07:09
moj predpoklad bol,ze to nie je tak daleko :)
avalik
12.09.13,07:13
etiketa porady: Nezadávam vlastné otázky do odpovedí.
Bobby90
16.09.13,06:44
Chcel by som sa spýtať,pracujú aj cez víkend?Potreboval by som súrne vymeniť spojku a nemôžem ostať dlho bez vozidla
Cerrick
24.09.13,07:06
samozrejme robia cez vikend,len sa musite objednat pocas pracovneho tyzdna
Bobby90
25.09.13,11:27
super dik
jankakax
25.09.13,12:07
Ja mam dobre skusenosti s pneumanom v Moste pri Bratislave...
Bobby90
26.09.13,09:11
je to kompletny autoservis?podla nazvu to evokuje skor pneuservis
Vogl
29.12.13,16:07
ja som dnes nasiel na zlavovom portaly zaujimavu ponuku... kompletne riesenie poistnej udalosti... myslite ze sa to oplati???

http://www.zlavadna.sk/zlava_63295_bk-servis-kompletne-riesenie-poistnej-udalosti
lujza.j
29.12.13,16:11
ŠKODA NA VOZIDLE NAD 650 € PODMIENKA.....pozor treba toto splniť.....:D
Cerrick
29.12.13,17:21
hmm.. zaujimave ale zas nad 650eur ked bude skoda a budes mat kupon tak mi to aj dava zmysel
jelalim
29.12.13,17:37
Ak platnujes havariu v okoli BA, tak to moze byt zaujmave, lebo zavolas priamo im, pridu ta odtiahnut auto Ti oni opravia a nebudu tebe uctovat spoluucast. Osobne by som, ale radsej zaplatil spoluucast a auto si upravil v servise kde tomu rozumeju a nebudu menit naraznik s chladicom 2 tyzdne.
lujza.j
29.12.13,17:39
zmysel takéto služby majú iba jeden, že na tebe dobre zarobia...!!!
Ice dive
29.12.13,19:28
dnes už každá poisťovňa má asistečnú službu t.j. tie odťahy servisov sú aj tak zdarma.... treba si však položiť jednu otázku... pri škode nad 650 € sa im oplatí zaplatiť spoluúčasť 66 resp. 166 € len ak si niekto kúpi kupón za 15 €... ten kto si kupón kúpi ho aj využije resp. posunie niekomu kto ho potom využije... t.j. asi vysoko stratový by na tom nechcel byť nikto.. finta je v tom že na auto namontujú lacne diely resp. diely z búračiek a poisťovni vyúčtujú nové diely potom sa aj spoluúčasť dokáže vykryť...
lujza.j
29.12.13,19:32
inak je to choré tento kupon...to už je aká psychológia to mať v taške...pre prípad...fuj..hnusné!
Vogl
30.12.13,10:49
add1 pockat pockat... BK servis je jeden z najvacsich v BA to znamena ze sa tomu asi rozumeju ked maju najviac klientov v BA a okoli...

add2 ano, asistencne sluzby uz mozu byt sucastou poistky ale treba si to prikupit a nie v kazdej to je... stavim sa, ze na 80 percent to klienti poistovni skor NEMAJU ako maju...

add3 neviem ci vy mate skusenost s poistnou udalostou, ja ano, a preto mozem povedat ze ked sa nahradne diely robia cez poistku tak si poistovna po namontovani dielov a auto posle svojho poistovaka ktory dokladne skontroluju originalitu materialov namontovanych na aute... to znamena ze ked niekto chce oondiavat s dielmi.. tak sa mu to nepodari.. :) inymi slovami v tomto pripade autoservis BK SERVIS si nemoze dovolit montovat diely z buchnutych aut pretoze by im to nepreslo cez poistku :)
lujza.j
30.12.13,11:01
jáj takže reklama:Dmám skúsenosť s PU bohužial ..a?
Ewikk
02.01.14,12:52
nikomu neprajem ziadnu poistnu udalost :/ citala som si ich vysvetlenie na tej zlave dna a + okrem ineho je ze vsetky papierovacky a administrativne zalezitosti vyriesia oni s poistovnou za klienta... co ocenujem...
Palett
03.01.14,09:24
tento kupon mi celkom dava zmysel... ked dojde k PU ale zas na druhu stranu.. stoji to 15e a mam pocit ze si ani neuvedomujeme na ake sprostosti vyhadzujeme eura takze kazdopadne si to idem asi aj kupit... a mozem to vyuzit v buducnosti... :p
Ice dive
03.01.14,09:58
Ad1: o BK servise som v živote nepočul až teraz a to v BA žijem od narodenia... skôr počúvam o autorizovaných servisoch ako Interauto, Boat, a pod.. ako o nejakom síce možno veľkom ale neznačkovom servise...

Ad2: vacsina poistiek havarijneho ako aj povinneho zmluvneho poistenia uz maju asistencnu sluzbu vratane zakladneho poistneho kryta... t.j. ludia to musia len vyuziat, to ze o tom nevedia, neznamena, ze to nemaju zdarma...

Ad3: jazdim uz viac ako 15 rokov a mal som uz aj dajaku poistnu udalost, a robim aj v poistovni takze viem ako to funguje... a spravidla ziadna poistovna neposiela "svojho" poistovaka kontrolovat originalitu dielov... takych fachmanov nie je vela... a robi sa to len v prípade neoriginálneho servisu resp. ak je podzrenie na podvod... a chcel by som vidiet toho borca co dokaze skotrolovat nalakovany diel ci je originalny-nový alebo
ci je prelakovany starý z iného auta... bez toho aby povedzme zoskrabal cast laku (cim by vlastne znehodnotil opravu).. lebo meranie hrubky laku je vzdy rozdielne oproti lakovaniu z výroby... taktiež kvalitu laku ťažko niekto posúdi bez toho aby poslal vzorku do laboratória a taký test je častokrát 3x drahší ako celá výška škody...
Vogl
04.01.14,08:54
Ice dive 100 ludi 100 chuti ja mam inu skusenost s poistnou udalostou... no ha sa hlavne radsej vyhibam autorizovanym servis hlavne z toho dovodu ze su o 100% drahsi ako ostatni... a pritom ti mozu auto opravit tak aby si k nim prisiel do roka a dna :)
s tym BK Servisom si to myslel vazne??? hned pod mostami na Strojnickej 44... skus si kliknut http://www.bkservis.sk/index.html
chodim jedine tam
Mirka.m
07.01.14,07:45
je milion zlavovych kuponov ana zlavovych portaloch ale toto som este nevidela.. :)
lujza.j
07.01.14,07:59
Cista nasilna reklama!tiez som nepocula o hentom service a to tiez hlavna dedina moja rodna.....a viem kde to je....ale hodim sondu zo srandy...mala som nehodu v novembri....skoda velka...hned boli pri nas tipkovia s autom...."likvidacia poistnych udalosti"....diky nechcem,myslim ze ma kazdy nejaky ten svoj servis....z tohoto zlavoveho kuponu mi je na grc......ale na krici list sa robi "fajne" vsak:Dpan z BK servisu
Ice dive
07.01.14,08:55
no pokiaľ mám havarijné poistenie, a riešim udalosť cez krycí list, je mi úplne ale úplne že jedno, o koľko je servis drahší lebo platí poisťovňa... a keď by som chodil do neznačkového servisu ako napr. BK Servis tak sa vystavujem len riziku že dostanem na auto druhodiel, resp. ako si môžem uplatniť reklamáciu, vo firme, ktorá tu dnes je a zajtra nie je... skôr vyreklamujem závadu v autorizovanom servise, ktorý sa zo dňa na deň nemusí odporúčať... skôr sa pri poistnej udalosti a jej riešením v neznačkovom servise vystavujem riziku, že servis si naúčtuje ceny vyššie ako autorizovaný a potom má poisťovňa problém to preplatiť, resp. si to ten človek zaplatí sám... by som ti vedel rozprávať, že niekto chcel ušetriť išiel do neznačkového servisu a potom bolo na faktúre viac ako zo značkového a dotyčnému zostali len oči pre plač, že si musí rozdiel doplatiť... (nehovorím, že kvalita značkového servisu je nejaká že super... ale poisťovňa skôr preplatí škodu značkovému servisu ako neznačkovému kde je podozrenie na špekuláciu oveľa vyššie ako pri značkovom... )
Peggynka
07.01.14,19:29
Nie som si istá,pretože poisťovne majú zazmluvnené servisy,takže môžeš ísť,kde chceš,ale preplatia ti ceny svojich servisov.Takto to fungovalo pred pár rokmi a myslím,že aj funguje v prípade bývalej Sl. poisťovne.Dajú ti adresy servisov a nemusí to byť značkový,vyberieš si.
Ice dive
07.01.14,19:38
auto je tvoj majetok poisťovňa ťa nemôže nútiť si ho dať opravovať niekde kde nechceš resp. ti nanucovať servis... ono to funguje spravidla takto... poisťovňa má software, ktorý má zapracovaný normatív výrobcu auta, že napríklad výmena blatníka trvá 1,5 hodiny, t.j. poisťovňa preplatí 1,5 hodiny práce ak je to autorizovaný servis výšku hodiny nerieši, resp. máš ju v zmluve obmedzenú na 50 € - príklad ak prekročíš 50 € rozdiel si doplácaš... ak pôjdeš do neautorizovaného servisu, a ten si zaúčtuje povedzme 3 hodiny práce za 20 € poisťovňa preplatí len 1,5 hodiny, lebo to je časová náročnosť na výmenu daného dielu, ak si zaúčtuje servis 1,5 hodiny po 100 € porovná sa cena s iným a preplatí sa primeraná výška... to že ťa núti ísť do nejakého servisu a motivujú ťa že nebudeš platiť spoluúčasť je druhá vec...
lujza.j
07.01.14,19:40
pre mňa krycí list v krajnej núdzi...inak rozpočtom:)