bea
20.05.13,10:49
Neviem prísť na to, ako môžem vyhľadávať v jednotlivých poradách. V starej porade bolo niečo také ako "pracovať s poradou" a tam bola možnosť vyhľadávania len v tej konkrétnej porade. Je aj teraz niečo také?
Tweety
20.05.13,08:57
Myslíš toto?
OkruhyRubriky
bea
20.05.13,09:49
Asi nie, lebo neviem, o čom píšeš :) Asi si sedím na kábli ....
V starej porade, keď by som bola napr. tu ako teraz , v tejto otázke, tak na pravej strane hore, kde bola aj tlač, tak tam bola možnosť vyhľadávania len v tej konkrétnej "otázke" alebo "téme". Neviem, ako to mám nazvať. Lebo napr. keby táto moja otázka bola už stará a bolo by veľa príspevkov a ja by som hľadala len niečo, tak by som si zadala slovo, ktoré hľadám a našla by som ten príspevok. Ale teraz v jednotlivých témach také niečo neviem nájsť.
Neviem, či som sa vyjadrila jasne.
Ja si tu pripadám, ako cudzinec :(
Richard
20.05.13,19:09
Aktualizácia: http://www.porada.sk/t219817-pribudlo-vyhladavanie-v-debate-a-suvisiace-otazky-v-debate.html
------
Budeme mať vyhľadávania v rámci rubrík a dočasne doplníme aj vyhľadanie v debatách, lebo tie sú v starom systéme veľmi dlhé.

V otázkach hľadať nebude treba, pretože najlepšie odpovede budú na vrchu a jedna téma bude len pre jednu otázku, nie ako v starých diskusiách sa množili otázky a preplietali odpovede s otázkami....