Lukkyyy
20.05.13,12:52
Zdravý potreboval by som tlačivo ktoré sa predkladá k poskytnutiu príspevku na dochádzku za prácou.
Je to to tlačivo kde sa krúžkujú jednotlivé dni kedy osoba cestovala z miesta výkonu práce domov a späť neviem ako sa presne volá a preto ho nemôžem na webe nájsť
Nájde sa tu niekto kto to tlačivo pozná a vie kde sa dá stiahnuť ?
Dav
20.05.13,10:59
Lukkyyy
20.05.13,11:23
No toto som našiel aj ja ale tam to tlačivo nieje je to to tlačivo .... neviem... ak niekto ten príspevok dostával tak vie je to tlačivo kde su dve riadky čísel od 1 po 31 a v jednom riadku krúžkujete deň kedy ste išli domov a v druhom kedy ste i
šli späť
Tweety
20.05.13,11:49
Lukkyyy
20.05.13,11:55
No niejeeee ak máš na mysli to tretie z vrchu Potvrdenie_zamestnavatela_o_trvani_pracovneho_pome ru
tak to nieje to to je potvrdenie zamestnávateľa o odpracovaných dňoch a tam sa krúžkujú dni ktoré si odpracoval to co potrebujem ja ma este jeden riadok tých čísel.
Tweety
20.05.13,11:56
a na úrade Ti nedali?
Lukkyyy
20.05.13,12:16
Hej iba že ja pako som si to skopíroval len raz a hneď som to aj použil no ale šak to musí niekde byť kutnik... a ešte nechápen načo to potrebujem ked v rozhodnuti píšu že sú potrebne len Bločky, Potvrdenie o trvaní pracovného pomeru a žiadosť o úhradu a tie tlačivá mi poslali spolu s rozhodnutím a pridem na úrad a tam že este aj toto blabla bla jk idioti
Tweety
20.05.13,12:23
a ako sa volá to tlačivko nevieš?
Lukkyyy
20.05.13,12:45
No to práve že neviem ako sa volá ale asi som to už našiel
http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestnanosti/nastroje-aktivnych-opatreni-trhu-prace/prispevky-pre-obcana/prispevok-na-dochadzku-za-pracou-53.html?page_id=291975
je to napravo piate z hora ale bolo tocha ine a le v principe je to asi to čo som hladal aj ked tu je to ako čestné vyhlásenie predtym som to tak nemal
Dav
20.05.13,14:43
Mne sa zdá, že každý úrad práce má svoje vlastné tlačivá a ani omylom ich nechce zverejniť. A ešte aj preháňajú : zamestnancovi som potvrdila tlačivo -vypísala dni, ktoré odpracoval, ale poslali mi iné, že musím zakrúžkovať odpracované dni.... asi je mimo chápania úradníka EU a úradníka UPSVaR pochopiť odpracované dni bez zakrúžkovania...
mariana97
20.05.13,19:45
ja dávam to tretie,kde sa napíše len počet odpracovaných dní