Gabriela Košická
20.05.13,14:39
Som zamestnaná skoro rok v jednej herni. Náplň mojej práce je krupierka plus pracujem aj za barom ..Pri nastupe do prace odo mňa žiadali len zdravotný preukaz, no ked nastupil novy kolega musel si urobit aj hygienicke minimum a akosi sa vo firme nevedia dohodnut či ho potrebujem aj ja....Podotýkam že nie som vyučená čašníčka....
willma
20.05.13,15:40
ano potrebuješ
Mária27
20.05.13,16:16
Nepotrebujú to títo:

Príloha č. 6
k vyhláške č. 585/2008 Z. z.


ZOZNAM
VZDELÁVACÍCH INŠTITÚCIÍ, KTORÝCH DIPLOM ALEBO VYSVEDČENIE
PREUKAZUJE ODBORNÚ SPÔSOBILOS NA VYKONÁVANIE
EPIDEMIOLOGICKY ZÁVAŽNÝCH ČINNOSTÍ


1. lekárska fakulta,
2. farmaceutická fakulta,
3. fakulta verejného zdravotníctva, fakulta ošetrovateľstva a sociálnej práce,
4. prírodovedecká fakulta v odbore biológia a chémia,
5. veterinárna fakulta,
6. fakulta chemickej a potravinárskej technológie,
7. stavebná fakulta v odbore vodné hospodárstvo a vodné stavby,
8. fakulta so zameraním na prácu v potravinárstve,
9. stredná zdravotnícka škola,
10. stredná hotelová škola,
11. stredná škola alebo odborné učilište zamerané na prácu v potravinárstve a na prácu vo farmaceutickej výrobe,
12. stredná priemyselná škola stavebná v študijnom odbore vodohospodárske stavby,
13. stredné odborné učilište vodohospodárske,
14. stredná škola alebo odborné učilište v odboroch starostlivosti o ľudské telo,
15. vzdelávacie zariadenie uskutočňujúce rekvalifikačný akreditovaný kurz v odbore kuchár, čašník a v odboroch starostlivosti o ľudské telo, ktorému akreditáciu vydalo Ministerstvo školstva Slovenskej republiky,
16. stredná veterinárna škola.
Verwest
09.04.16,09:17
Zdravím, je to už trocha starší príspevok, ale vidím, že sa v problematike vyznáte tak sa spýtam...Mám za sebou Vzdelávací program, ktorý obsahoval tieto predmety: Anatomia fyziologia diagnostika hybného systému; Traumatologia psychologia pedagogika; Základy výživy hygiena didaktika športového tréningu; Metodika športového tréningu; Špecifika športového tréningu a praktické cvičenia...Vzhľadom na to, že je tam spomenutá hygiena, potrebujem si dorábať aj hygienické minimum?(chcem podnikať s potravinami). Ešte podotknem, že kurz je inštruktor fitness resp. pre pracovnú činnosť trénera a kurz som absolvoval v Pražskej spoločnosti.
macka3rp
05.12.19,15:56
Ja síce mám strednú poľnohospodársku školu,ale nechápem prečo si ho mám robiť,keď veterina si ho nemusí a popritom sme mali rastlinnu a zivocísnu vyrobu aj sme mali prax ako varenie????neporadíte mi....
kopretinka
05.12.19,17:20
Zadaj si vlastnú otázku.......pozri sa na dátum tejto témy.
macka3rp
05.12.19,17:35
Ok,to som si abslutne nevsimla