rerex
20.05.13,17:25
Mám záujem investovať vo forme kúpy obchodného podielu v už existujúcej spoločnosti za účelom jej ďalšieho zveľadenia.

Rovnako som ochotný investovať do zaujímavého startup projektu. Nemám záujem o samotnú kúpu projektu, ale o investovanie financií do spoločnosti a odovzdanie svojich skúseností. Preto očakávam aj šikovné personálne osadenstvo startup nápadu :)

Investícia, ktorú ponúkam je vo výške 100.000,- EUR v rámci celej SR.

Nemám záujem o projekty typu: výstavba nehnuteľností - developing, prevádzka e-shopov, gastronómia vo forme bufetových stánkov a pod.

Očakávam reálne a čo najpodrobnejšie ponuky o ktorých ma prosím informujte cez súkromné správy s uvedeným Vašich kontaktných údajov. Ďakujem a teším sa na možnú obojstrannú spoluprácu :)

PS: Prosim o kontaktovanie cez sukr. spravu, cez verejnu diskusiu nebudem komunikovat. Dakujem :)
Martin Vierik
20.05.13,18:01
Dobrý deň,
včera som tu na Porade založil debatu v rubrike PODNIKANIE, že hľadám potenciálneho spoločníka pre môj podnikateľský zámer. V prípade, že by Vás moja ponuka zaujala, a mali by ste záujem o bližšie informácie ohľadom projektu, neváhajte ma kontaktovať. ďakujem.
arbiter
21.05.13,14:42
Dobrý deň, po niekoľkoročných skúsenostiach v oblasti stavebníctva, vychádza ako najideálnejšia forma úspešného podnikateľského zámeru, kúpa tovaru a následný predaj so ziskom. Práve kvôli tomuto záveru sme tento rok naštartovali projekt spolupráce s významným českým dodávateľom umelého kameňa, ktorého sme sa stali výhradným dodávateľom pre SR. Vzhľadom k tomu, že výrobca sa zameriava hlavne na kvalitu a záruku, cena sa odvíja od týchto parametrov (žiadne obklady typu Mercury Market). Výrobca sa ovšem orientuje na západnú Európu a momentálne nemá záujem investovať do propagácie svojho výrobku tu na Slovensku. Preto hľadáme zdroje na úspešnú marketingovú kampaň. V súčasnosti je samozrejme útlm stavebnej výroby, ovšem ani zďaleka nie u súkromných osôb. Výstavba a hlavne rekonštrukcie rodinných sídiel pokračujú neustále, či je alebo nie je kríza, preto vidíme v tomto produkte, ktorý je už niekoľko rokov etablovaný v ČR a hlavne v západnej Európe, veľký potenciál...Prajem príjemný deň!
joey3000
23.05.13,07:11
Dobry den,

ak uzivatel na porade nema 15prispevkov, tak Vam nemoze poslat sukromnu spravu. Poprosim kontaktujte ma na gabo.tkac@gmail.com ohladom investovania do startupu

Dakujem