whiiil
20.05.13,18:58
Ahojte, chcel by som sa spýtať, mám už nejaký ten čas problém s prehliadačom, konkr. Google Chrome, pričom mi na niektorých stránkach nefunguje Java Script, alebo čo, neviem presne, proste ide o to, že ak kliknem, dokonca aj stránke porada.sk na "Pridať otázku" tak mi iba zbledne prehliadač, a nevyskočí mi kontextové okno, ako na IE (čo je pre mňa dosť smutné, že musím využívať práve IE :-/ ) každopádne neviem či možno robiť reklamu aj iným stránkam, aby som špecifikoval kde presne mám takéto problémy, no porada.sk nie je samozrejme jediná, a dosť ma toto štve, preto by ma akákoľvek rada, čo ako urobiť veľmi potešila... vďaka
misoft
20.05.13,17:05
Aktualizuj Javu. Tvoja je zastaralá (asi) a jedna verzia bola dokonca prehliadačmi blokovaná ako potenciálna hrozba (bola chybná).
Sťahuj tu:
http://java.com/en/download/index.jsp
whiiil
20.05.13,18:23
javu som aktualizoval už doslova x-krát, a stále sa nič nezmenilo preto som to skúsil riešiť takýmto spôsobom......tak neviem čo robiť...
arizona
20.05.13,18:30
Ak nic nepomaha,tak odinstaluj Chrome,precisti registre a nainstaluj nanovo.
whiiil
20.05.13,20:47
chcelo by to ešte nejakú radu, lebo zatiaľ nič :-/
whiiil
21.05.13,05:15
nemyslíte, že by mohol byť problém v ovládači grafickej karty? či ani nie? lebo ja to teraz predsa len skúšam na IE a tu mi všetko funguje ako má, ale na chrome nič, ani po preinštalovaní, proste nič 0 bodov a štve ma to dosť :-/
willma
21.05.13,07:09
odinštaluj Chrome a daj Firefox
whiiil
21.05.13,07:16
ja som práveže pred rokmi odinštaloval Firefox a dal Chrome, nehodlám sa vracať....
whiiil
21.05.13,07:58
každopádne ďakujem všetkým, neviem čo sa stalo, no akosi to zas opäť celé funguje, po niekoľkých mesiacoch :D a vďaka za snahu pomôcť vážim si to ;)
Juraj Tlach
22.05.13,14:55
nastavenie-história-odstrániť údaje prehliadania vrátane cookies
Richard
22.05.13,15:04
Vymaž profil užívateľa, volá sa Default a nájdeš ho tu:

Windows XP:
%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\

Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\

Alebo odinštaluj a pomaž všetky tie foldre čo ti ponechával a preinštaluj. Snáď to pomôže.
Richard
22.05.13,15:07
nič nehovoriaci názov som upravil
Richard
22.05.13,15:09
aký máš Windows?