martuľa
20.05.13,19:30
Čo mám spraviť, aby mi nerobilo konfiguráciu pri otváraní dokumentu Word ? Ono mi to začalo takto robiť po automatickom upgrade... dala som aj obnovu systému ale potom to akoby automaticky stiahne aktualizáciu a znova pri otváraní konfiguruje. Dá sa to nejako nastaviť, aby mi to otváralo bez konfigurácie ? Otravuje to a spomaľuje . Mám Microsoft Office 2003 a 2007 a konfiguráciu robí iba pri Worde.Pri otváraní napr. Power point 2003, alebo 2007 to nerobí.
pavles1
29.05.13,09:01
Jediné, čo ma napadá, je podľa predpisu odinštalovať ten Word, čo to robí a potom ho znova nainštalovať. Ak by nešiel len samostatne Word odinštalovať, tak treba odinštalovať celý Office na ktorom je tá chyba. Pri odinštalácii Office-u sa možno zmažú všetky užívateľské nastavenia Office-u, tak ho potom treba po novej inštalácii znovu nakonfigurovať.

A k tomu automatickému upgradu. Neviem, či máš na mysli "Upgrade", to jest prechod na vyššiu verziu, napr. z office 2003 na office 2007 alebo iba "Update", t.j. stiahnutie a inštaláciu servisných balíkov alebo iných záplat pre nejakú jednu konkrétnu verziu Office-u. Ja robím Update-y aj Upgrade-y vždy ručne, lebo vtedy viem, že to mám pod kontrolou - vidím, čo sa deje a robím to vtedy, keď mám na to čas.
martuľa
29.05.13,15:29
ďakujem pavles 1 za reakciu, už mi to funguje. Jeden známy mi poradil stiahnuť inštalátor MicrosoftFixit a zabralo to, je to terz ok.
Richard
29.05.13,15:35
Super že sa podarilo, napíš riešenie pod otázku (vylepšiť otázku).
martuľa
29.05.13,20:08
Takže prikladám riešenie môjho problému:
stiahnuť a nainštalovať súbor MicrosoftFixit50780

link: http://support.microsoft.com/kb/2528748/cs#LetMeFixItMyselfAlways1
Richard
29.05.13,20:30
Presunul som odpoveď sem aby ju bolo vidno.