luboLX
21.05.13,08:30
Škorvánek Pavol.Pozna niekdo tohto pána alebo nejaku firmu za ktoru ponuka pracu v Nemecku pre elektrikárou.
kopretinka
21.05.13,07:14
odkiaľ je,škorvánkov pavlov je viac
kopretinka
21.05.13,07:16
arizona
21.05.13,08:35
Sprostredkovatelov prace,teda aj pana Skovranka si mozes osobne, ci na nete overit na urade prace,ci ma na takuto cinnost povolenie,alebo nie
luboLX
22.05.13,07:17
Fajn Ďakujem,ale mal som skor na mysli či už preňho niekto nerobil,viem len že je z Čadce a že vraj ma firmu a ta ponuka robotu pre elektrkárov v Nemecku. Tak si to chcem overiť. Ale aj tak vďaka
.
luboLX
22.05.13,07:23
Dakujem , ale on ponuka pracu cez svoju firmu, ma kopu reči a ani mi neprezradil ako sa firma vola a ani mi zatial neposlal žiadnu zmluvu. Tak si ho chcem preklepnúť. a nikde som sa nič konkretne o nom nedozvedel ani na socialke ani v registri firiem.Stale mi hovori nejaké mena že kdo preňho robi,atď. Tak som si myslel že či niekto preňho nerobil. Ale aj tak Ďakujem
arizona
22.05.13,07:50
Je to nejake podozrive.Pises, ze ponuka pracu cez svoju firmu,ale meno firmy nechce pezradit...Ak taji dolezite veci,daj si s nim radsej pokoj, podvodnikov je vela.A hlavne bacha na to,ak bude vopred pytat nejake peniaze!