Richard
21.05.13,12:10
Niektorým chodili emaily ako notifikácie z tém do ktorých sa zapojili.
Teraz si môžu nastaviť či sa témy do ktorých sa zapojili začnú automaticky sledovať.

Momentálne je to združené nastavenie pre otázky a debaty ktoré zakladám a do ktorých len prispievam.

Spravíme to však oddelene, lebo sledovať vlastnú otázku je osožnejšie.
Ručne si však môžete nastaviť sledovanie hocičoho.

Tu si môžete zmeniť automatické sledovanie: http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions#sledovanie
avalik
21.05.13,16:30
super, ďakujem :)
Zita5
04.07.13,06:24
Sledovanie tém mám nastavené i napriek tomu mi nechodia notifikácie na email. Včera keď sa omylom zmazala téma A čo na to účtovníci odvtedy mi nechodia notifikácie i napriek nastaveniu .Prečo je tomu tak ?

Všimla som si však aj dnes , ak si nastavím sledovanie tém priateľov ,prevediem nastavenie .Po kliknutí uložiť,sa mi opakovane nastavenie zmení na Neželám si automaticky sledovať ! Kde môže byť chyba ?
Ďakujem za odpoveď .
Richard
04.07.13,08:43
Tému sme obnovili, ale neobnovilo sa nastavenie sledovania. Treba si to ešte raz nastaviť v tej téme.

To s priateľmi otestujem.
Zita5
04.07.13,08:53
Richard nastavenie mám správne.Možno bude niekde inde chyba a za otestovanie priateľov ďakujem. Skutočne som to nastavila aj 3 x(lebo som si myslela, že robím niekde chybu ) a 3x sa to vrátilo pri uložení do pôvodneho znenia Neželám si sledovať ...