Majkiep
21.05.13,11:26
Dobry den, uz 6 rokov mam zalozeny ucet v HSBC bank v UK,chcela by som ho zrusit nakolko tam neplanujem ist a ziadne pohyby na ucte za tych 6 rokov neboli. Neviete mi poradit ako mam zrusit ucet a ci su tam nejake poplatky za vedenie uctu,zrusenie uctu.Dakujem
arizona
21.05.13,09:31
Majkiep
21.05.13,09:57
lebo moja anglictina uz nie je dobra,preto sa pytam tu na fore ci ma niekto nejaku skusenost
DickO'bras
21.05.13,10:08
Poplatky zalezia od toho aky ucet mate, bezne obcianske ucty su v UK zadarmo, zrusenie uctu je tiez zdarma ale obavam sa ze je nutna navsteva pobocky, koli identifikacii.
Majkiep
21.05.13,10:36
Dakujem skusim sa pozriet v zmluve o zalozeni uctu. Pokial mam ten bezny zakladny ucet tak ho mozem mat otvoreny akokolvek dlho bez toho,aby na nom boli nejake pohyby?
DickO'bras
21.05.13,13:46
Kazdopadne je dobre ich kontaktovat, aj pisomne/emailom ak si netrufate na telefonat. Ak ste mala kedysi vedenie uctu zdarma, banka mohla zaviest poplatok za vedenie uctu prip. vedenie zdarma podmienit min. obratom, v tom pripade by ste boli v minuse prip. uz banka mohla Vas ucet zrusit, co samozrejme nieje ziadna tragedia.