andyrs1
21.05.13,15:11
Ahoj poradaci.
Chcem usporiadat den deti v nasej obci a potrebujem napady ake sutaze alebo hry by najviac deti zaujali. Deti budu v rozpati 1 az 16 rokov. Par napadov mam ale rad privitam aj vase skusenosti ci napady. Pre deti budu pripravene sladke odmeny ktore si budu moct vymenit za nazbierane fazulky ktore vyhraju ak sa zucastnia hier a sutazi :) takte ak mate napady budem vam vdacny.
judit.esam
23.05.13,10:22
ja som vždy mala rada behanie vo vrece, alebo keď sme mali súťaže v behaní v pároch a nohy sme mali zviazané, aj beh s vajíčkom na lyžičke........ alebo fotbal, či tenis, bedminton.. nijaké drobné ceny vždy sme vyhrali ...a najlepšie boli tie sendviče s nenormálne veľa maslom neviditeľne malým kúskom salámu a 2 plátkami uhorky,, to sme vždy dostali ako grátis na deň detí...:D :D
blavaciko
23.05.13,10:31
zaujímavé hry môžeš nájsť aj na www.hranostaj.cz
andyrs1
23.05.13,12:19
Ja planujem opekacku na zaver (ak deti este budu vladat jest po sladkostiach). inac za napady dakujem. :)
andyrs1
23.05.13,12:28
Fu je tu toho nespocetne vela dakujem za link :) dufam ze s toho vsetkeho budem vediet vybrat nieco co sa nebude pacit len mne ale aj detom :)
Xxxsa
06.12.15,19:38
U nás sa každoročne robia tieto súťaže: pitie vody cez slamku s rukami za chrbtom, skákanie vo vreci do osmičky okolo kuželov, zviazane nhy dvoch ľudí a zase maju prwjsť do osmičky, jedenie tyčiniek bez ruk, behanie okolo kuželov s pinkaním košíka, stoličkový tanec,krmenie jogurtom, tanec s balonom na čele,