Richard
10.03.06,14:18
Problemy ostatnych dni s rychlostou Porady su sposobene vypadkom technickeho zariadenia u providera.

Dufam ze to bude coskoro vyriesene.
Dakujem za trpezlivost.

Richard
ajacik
10.03.06,13:35
dakujem pekne
endrju
10.03.06,14:29
Richard, pripájam sa v mene Poraďákov "závislákov" s poďakovaním za informáciu o príčinách spomalenia Porady.

Dúfam, že provider si uvedomuje, že u niektorých Poraďákov "závislákov" sa môžu technické problémy prejaviť ujmou na zdraví spôsobenou "absťákom". :D

Všetkým Poraďákom závislákom želám veľa trpezlivosti a pevné zdravie :)
babenko1
10.03.06,14:43
Aj pomalosť, ale najviac ma štvalo to, že som sa včera nemohla dostať z témy preč, stále som bola na jednom mieste, nechcelo to listovať ani odhlásiť....hmmm....
atramka
10.03.06,16:00
ach Richard, to je ale katastrofa, veď sa nám niečo stane, keď sa snažíme mať poradu a nie a nie to ísť....... ešte to bude dlho trvať?
mysimis
10.03.06,16:03
Som z toho stavu smutná, veď teraz keď zháňame rôzne informácie sa nám to už naozaj nemuselo prihodiť. Nemoholten výpadok počkať do apríla?
kukučka
10.03.06,16:52
:D Poroučíme větru děšti?
karol.za
10.03.06,16:57
sú veci medzi nebom a zemou,ktoré sa riadia a správajú ináč ako my chceme
a tak je to aj teraz
otáznik je na mieste.
Ale bolo by dobré,keby to bolo tak ako to krásne napísala
naša kukučka
:):):):)
evika
10.07.06,08:25
Aj ja mám už tri dni veľmi pomalú poradu,čakám aj minútu na stránku.
Poradíte mi prosím Vá s čo mám urobiť. Ďakujem
evika
10.07.06,10:04
poradí mi niekto?..
renča1
10.07.06,10:50
Aj ja mám už tri dni veľmi pomalú poradu,čakám aj minútu na stránku.
Poradíte mi prosím Vá s čo mám urobiť. Ďakujem

Treba počkať.:)
evika
10.07.06,12:04
A dokedy mám počkať?
Paula
10.07.06,12:18
A dokedy mám počkať?

evika, problém bude asi iba na strane Tvojho poskytovateľa netu alebo v Tvojom PC......inak by si mala už kopec súhlasov k príspevku .Porada zvykne byť spomalená pre všetkých iba občas (keď sa robia úpravy, asi ;) ).
Olice
10.05.07,04:39
Od včera sa stránka Porada správa veľmi čudne, je pomalá, keď chcem otvoriť tému, pripája sa na nejakú stránku, tak ako je to popísané v priloženom linku. Doteraz som nemal žiadne problémy.
O čo ide ? Poradí administrátor ?
http://www.porada.sk/t51879-kde-je-chyba.html
Olice
11.05.07,03:31
Nechcem to zakríknuť, ale dnes je to už OK.:)
Richard
11.05.07,09:10
Ďakujem za upozornenie!
Žiaľ nebol som na internete včera, takže neviem posúdiť čo sa dialo, ale popisované problémy s odkazmi na adrenalinx naznačujú problém reklamného výmenného systému, ktorý je mimo našej kontroly....
danica
11.05.07,15:57
marek15;Od včera sa stránka Porada správa veľmi čudne, je pomalá, keď chcem otvoriť tému, pripája sa na nejakú stránku, tak ako je to popísané v priloženom linku. Doteraz som nemal žiadne problémy.
O čo ide ? Poradí administrátor ?
http://www.porada.sk/t51879-kde-je-chyba.html

Tak to Vám zavidím mne ide stránka dosť teda pomaly a okrem toho ani mi nejde ani v "Práci s témou" tlač a to som samozrejme regitrovaná (meno,Heslo) vypisuje ze je len pre registrovaných členov... má niekto podobný problém?
Richard
12.05.07,13:31
Ak ide stránka pomaly, tak to asi lek kvôli pomalému pripojeniu na internet. Stránka je štandardne rýchla.
Tlač je momentálne k dispozícii len pre drakov, až do odstránenia tohoto problému.
atramka
15.05.07,14:46
Riško, dakujem za všetkých poraďákov-drakov.
Olice
21.10.07,13:48
Dnes mám pripojenie k stránke Porada veľmi pomalé, pritom pripojenie na ktorékoľvek iné stránky je úplne bez problémov. Tak isto prihlásenie na Poradu a kliknutie na každý úkon je úplne spomalené. Prečo je to tak:confused:
Zita5
21.10.07,13:51
Dnes mám pripojenie k stránke Porada veľmi pomalé, pritom pripojenie na ktorékoľvek iné stránky je úplne bez problémov. Tak isto prihlásenie na Poradu a kliknutie na každý úkon je úplne spomalené. Prečo je to tak:confused:

Zrejme ste prehliadli tento Richardov odkaz , a to je aj dôvod na spomalenie PORADY , ja mám ten istý problém

Citujem .....je to hore červením
V dôsledku zmien na serveri môžete zaznamenať niekoľkominútové výpadky stránky www.porada.sk. Za nevhodnosť sa ospravedlňujem. Richard P.S. Vitaj Danielka :)
Rozalka
21.10.07,14:16
Zrejme ste prehliadli tento Richardov odkaz , a to je aj dôvod na spomalenie PORADY , ja mám ten istý problém

Citujem .....je to hore červením
V dôsledku zmien na serveri môžete zaznamenať niekoľkominútové výpadky stránky www.porada.sk (http://www.porada.sk). Za nevhodnosť sa ospravedlňujem. Richard P.S. Vitaj Danielka :)
Aj ja som si myslela, že celému je na vine Danielka, vitaj medzi nami dieťatko krásne.
Olice
21.10.07,14:24
Zrejme ste prehliadli tento Richardov odkaz , a to je aj dôvod na spomalenie PORADY , ja mám ten istý problém

Citujem .....je to hore červením
V dôsledku zmien na serveri môžete zaznamenať niekoľkominútové výpadky stránky www.porada.sk (http://www.porada.sk). Za nevhodnosť sa ospravedlňujem. Richard P.S. Vitaj Danielka :)
Ak je to tak, budem trpezlivo čakať, :) kým budú zmeny na serveri hotové.
Myslel som, že ten oznam sa týka len výpadkov, pretože včera okolo 23 hodiny stránka nebola vobec prístupná.
Ale už so ticho, tichúčko, aby som mojim krikom nezobudil Danielku.;)
Zoltán Kovács
21.10.07,19:14
Porada už naberá svoju pôvodnú rýchlosť. :)
Heni
21.10.07,20:05
... pomalá bola aj v roku 2006, ked Richard túto tému založil... ;)