Nandrolon
22.05.13,05:08
Zdravím.

Chcem sa len uistiť, či je zostatková hodnota pri vyradení softvéru likvidáciou /zrušenie PJ/ daňovo uznaný náklad ??
Môj názor je že áno, ale či sa náhodou niečo nezmenilo o čom by som nevedel, nakoľko som dávno nemal taký prípad....
Ďakujem.
Tweety
22.05.13,05:13
ÁNo, podľa §19 dst.3. je.
Nandrolon
22.05.13,05:23
Dík za radu.
Tweety
22.05.13,05:31
rada som pomohla