peteradam
22.05.13,08:12
agentura mi poslala vyplatu na ucet dva krat o tri dni ma kontaktovali za ju mam vratit ze sa pomylily a zacali sa mi vyhrazat exekutorom ze do troch dni musim vratit,ako mam postupovat ja nemozem sa skor dostat na ucet ako o 5 dni nakolko som pracovne vytazeni
Tweety
22.05.13,06:16
AK peniaze nevrátiš, hrozí ti § za neoprávnené obohacovanie, tak sa im ozvi, že tie peniaze obratom vrátiš .
peteradam
22.05.13,06:20
ja som povedal ze im vratim ale az do piatich dni skor nestihnem a oni ze mam na to len 3 dni
Tweety
22.05.13,06:22
Veď zadať jeden príkaz nie je až také ťažké, či?
peteradam
22.05.13,06:27
pracujem mimo mesta aj to mam celodennpracu tak ked koncim tak vsetko je uz zatvorene a banking nemam len som chcel vediet ci mozu trvat na tom ze do troch dni to musim vratit ci mam dlhsiu dobu na to
Dubak2000
22.05.13,06:32
nehrozi aby poslali na 4 den exekutora. Na to musia mat nejaky prikaz. Dal by som im vediet ze situaciu preveris ale pristup k uctu nemas hned a peniaze budu vratene obratom. mozno by som overil v banke co oni na to - budu mat skusenosti s takymi pripadmi. Osobne si myslim ze sa vyhraza nejaky clovek co to sposobil a potrebuje to rychlo opravit aby sam nemal problem.
Braňo
22.05.13,06:33
a to s kým bankuješ, keď nemáš banking?
Tweety
22.05.13,06:38
Keď im to všetko pekne vysvetlíš, že skôr nemôžeš, určite to pochopia. Nič Ti nehrozí, hlavné bude, že tie peniaze vrátiš v najbližšom možnom termíne.
kopretinka
22.05.13,06:44
a to s kým bankuješ, keď nemáš banking?
nie je povinnosť mať banking
ivka70
22.05.13,09:16
Kazdopadne, mali by ta vyzvat listom na vratenie penazi.
Je jasne, ze na ne zakonny narok nemas, ale mal by si mat aj podklad, co a preco posielas spat na ucet. Predpokladam, ze ti zatial len volali.
misoft
22.05.13,14:54
Inak - prevod bezhotovostný by sa mal dať urobiť aj pomocou platobnej karty cez bankomat (je to tiež jedna z foriem IB) - a bankomaty fungujú 24 hodín denne.

(Toto som využíval v dobe, keď som ešte IB nemal a bolo potrebné urýchlene zaplatiť)