MIŠO T
22.05.13,08:26
Pozdravujem, potrebujem radu : mam mulifunkčne EPSON STYLUS CX3200, beží už viac ako 6 rokov a teraz sa zaťal. Na displ mi zahlasi, že ERROR PRINT - volat servisne centrum. / netlačí, svieti červená kontrolka, - ale sken beží normálne. Čo s tym može byť? žeby dožila

Tak som sa rozhodol, že to urobím podľa návodu. Krok za krokom som išiel, od farby som si zababral PC, tlačiaren i stol, ruky som mal 2 dni čierne od farby. Poradím však - pred vybraním vankúšikov / nasiaknutých zbytkovou farbou/ skúste programom resetovat- možno to pôjde aj tak, bez výmeny a čistenia vankúšikov. - VYSLEDOK práce na resetovasní počítadla ------- EPSON FUNGUJE
misoft
23.05.13,15:18
Sken je jedno, tlač je druhé. Skenovanie je prevedenie obrazu do digitálnej formy (a následné uloženie), tlač je prevedenie digitálnej informácie do tlačenej formy.
Menil si cartridge v poslednej dobe? Tlačové hlavy sú čisté? Možno si len dopĺňal farbu do zásobníka, ale tlačiareň to stále vyhodnocuje ako prázdne. Je preto asi potrebné vykonať tzv. reset počítadla.
MIŠO T
23.05.13,15:28
take niečo mi povedal aj kamarat. Len ako na to. A asi pred 1 tyždnom/20 vytlačkov som menil naplne
misoft
23.05.13,15:31
Mária27
23.05.13,18:53
teda, možno radíš dobre, ale nie pre tých ľavých .... ten zásobník či tlačová hlava mi nekričí: tu som
misoft
24.05.13,15:32
Možno aj preto nekričí "Tu som" - lebo nie je vyresetovaný a tlačiareň to vyhodnocuje - "Nik tam nie je!" :D