sunflower98
22.05.13,21:41
neprisiel mi mail o potvrdeni rezrvacie letu..je to problem? Ak sa pozriem v manage booking na stranke ryanair je tam moja rezervacia...ale ked som robila rezervaciu pisalo tam, ze pokial neobdrzim mail o potvrdeni, tak moja rezervacia sa neuskutocnila. Peniaze z uctu uz odisli. Co teraz?
arizona
22.05.13,19:46
Čo mám robiť pokiaľ mi neprišiel potvrdzujúci e-mail ?

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzjúci e-mail po rezervácii, skontrolujte svoju rezerváciu tu ryanair.sk voľbou číslo 2, čiže view my itinerary, zadaním svojích letových údajov. Následne by ste mali vidieť detaily svojej rezervácie, zaplatenú sumu, a v kolónke Amount Due červeným by mala byť nula. V tomto prípade je všetko v poriadku a môžte vykonať online check-in. Ak je status letu not confirmed, a v Amount Due je nejaká dlžná suma je nevyhnutné kontaktovať Ryanair pre doplatenie dlžnej sumy, prípadne pokiaľ sa jedná o celkovú sumu, ktorú ste mali zaplatiť za letenky doporučujeme vykonať novú rezerváciu.
http://letenkyryanair.sk/otazky/
sunflower98
26.05.13,08:42
Áno tam som pozrela, ale...su tam tri moznosti ako sa prihlasit a pozriet na rezervaciu. Pri dvoch mi napise, nieco v tom zmysle asi, ze neexistuje rezervacia, a pri tretom mi normalne ukaze moju rezervaciu, a vsetko je tam tak ako ste vy napisali, cize by to malo byt v poriadku. Len som teraz z toho zmatena, ci bola urobena rezervacia alebo nie.