timotej
23.05.13,14:12
Mali sme audit kvality vykonaný v našej spoločnosti zahraničnou spoločnosťou, ktorá nemá prevádzkáreň na SK. Uplatniť zrážkovú daň?
Vopre ďakujem.

Dotazoval som sa danovych poradcov - mozno vam to tiez pomoze - audit nespada pod prijmy podla §16, takze sa neupaltnuje zrazkova dan.