Ondrej776
26.05.13,09:06
Zdravim,

prisla mi dnes opat upomienka vo veci 60 eur faktur, zacinaju opat so svojimi nezmyselnymi upomienkami. Chcem sa vsak spytat, ci navstivili niekoho z Vas aj doma, lebo u mna boli dvaja ludia v mene BIB Services s.r.o. osobne doma. Ja som z Nitry. Musel som im podpisat ze suhlasim z platbou cez splatkovy kalendar, inac pridu druhy raz s exekutorom...mam pocit ze zacinaju teraz vymahat pohladavky cez sud. V prilohe mailu som mal aj Uznesenie okresného súdu Nitra, kde sud povedal, ze zaloba asociacie (asi pan Antonak) je neopodstatnena...Aky je teda stav, treba to zaplatit, alebo ignorovat. Zacinam mat trocha strach.

S pozdravom

Ondej


Vážený pán xy,


vo veci Vašej neuhradenej faktúry Vám týmto oznamujeme, že na základe Všeobecných obchodných podmienok, všeobecných užívateľských informácií ste do dnešného dňa neuhradili Vašu dlžobu za prístup do spoplatnenej datábazy stahujme.sk. Naša spoločnosť odkúpila Vašu pohľadávku a je zo zákona povinná oznámiť Vám výšku dlžoby pred podaním žaloby a následným začatím exekučného konania na príslušnom miestnom súde Vášho bydliska.

Vaša celková dlžoba vrátane príslušenstva za prístup do online databázy činí: 260,90 EUR

Týmto Vám ponúkame na základe odporučenia právneho oddelenia pred začatím súdneho vymáhania danej pohľadávky možnosť uhradenia jednorázového poplatku vo výške:
Celková suma, mimosúdne vyrovnanie: 125,00 EUR
v lehote do 14 dní na dole uvedené bankové spojenie. Po úhrade danej sumy budú všetky právne nároky považované za ukončené, Vaše osobné údaje budú z databázy neplatičov vymazané a Vám pri úhrade horeuvedenej sumy nevzniknú žiadne ďalšie náklady.

V prípade, že do 14 dní odo dňa doručenia danej výzvy neuhradíte sumu vo výške 125,00 EUR, je nasledujúcim dňom opätovne splatná pôvodná výška pohľadávky vo výške: 260,90 EUR

Bankové spojenie // International Account Number

Spoločnosť Flavio Contrepacore and Co. Ltd. poverila spoločnosť International Payment Services s.r.o. so sídlom v Bratislave, Obchodná 39, 811 06 Bratislava, IČO: 45 606 251 správou a vymáhaním neuhradených pohľadávok na základe mandátnej zmluvy. Prosíme Vás týmto o úhradu horeuvedenej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na účet našej spoločnosti:

Slovenská republika (EUR)

Banka: Všeobecná úverová banka
Číslo účtu: 2857185058 / 0200

IBAN: SK56 0200 0000 0028 5718 5058
BIC: SUBASKBX


Česká republika (CZK)*

Banka: VOLKSBANK CZ, A.S.
Číslo účtu: 4200354258 / 6800

IBAN: CZ38 6800 0000 0042 0035 4258
BIC: VBOECZ2X

* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.

Úhradu za mimosúdne vyrovnanie Vás prosíme vykonať v lehote do 14 dní, t.j, najneskôr do 09.06.2013 na horeuvedené bankové spojenie. Pri prevode nezabudnite udať variabilný symbol: ******** pre správne priradenie Vašej platby.

V prípade, že ste medzičasom danú pohľadávku uhradili, považujte túto upomienku za bezpredmetnú.

Táto pohľadávka Vám vznikla na základe užívania našej platenej online databázy www.stahujme.sk
Pri registrácií ste vyplnili Vaše meno, priezvisko, bydlisko, emailovú adresu a dátum narodenia. Akceptovaním všeobecných obchodných podmienok, všeobecných užívateľských informácií ste uzavreli platnú zmluvu s našou spoločnosťou uzatvorenú elektronicky na diaľku.

V prípade, že ste zabudli prístupové dáta do našej online databázy, môžete si ich nechať poslať na našej predmetnej stránke www.stahujme.sk, v kolonke „Zabudli ste heslo?“

V prípade, že máte otázky k danej faktúre, alebo upomienke, kontaktujte zákaznícke centrum spoločnosti International Payment Services s.r.o. na emailovej adrese: ips-sro@pro-mail.eu

Ďakujeme, že ste využili naše služby

Váš Team z International Payment Services s.r.o.

International Payment Services s.r.o.
Mostná 13, 949 01 Nitra
Slovenská republika

Kontakt: E-mail: ips-sro@pro-mail.eu
Zákaznícka linka: +421 903 923 351*

*(Po-Pia 09.00 - 17.00 hod.)

IČO: 45 606 251
DIČ: 2023108186
Vložka číslo: 34106/N
Okresný súd Nitra
misoft
26.05.13,08:41
Mali nejaký papier s tvojim podpisom, ktorým si sa zaviazal na využívanie služieb? Nie? Mal si ich poslať kade ľahšie a povedať im, že podávať na nich tr. oznámenie pre podvod.
Viackrát bolo spomínané, aby sa nič neplatilo, nakoľko bolo zistené, že stránky tohto typu (vlastní ich jedna a tá osoba) majú neprijateľné obchodné podmienky.
Prípadne si mal zavolať políciu, že máš pred dverami podvodníkov.
willma
26.05.13,09:26
načo si podpisoval uznanie dlhu??? Teraz z toho nevykĺzneš ľahko
marjankaj
26.05.13,10:07
No keďže už majú tvoj podpis, tak už ti asi upomienky nebudú posielať. Exekútor to vybaví.
Ondrej776
26.05.13,10:32
no dufam ze nie, jeden znamy im podpisal splatkovy kalendar a tiez tam uznal ten dlh, ale neplatil nic a nechodili mu ani upomienky uz, otazne je ci to davaju na sud alebo nie...ja dufam ze to ostane pri tom, ze sice maju podpis ale nic s tym nezmozu.

chcel by som len vediet, ci este u niekoho boli aj doma, a ako sa zachovali...ci im potom nieco prislo alebo nie.
mario_d80
26.05.13,12:46
no ako vidím, nema to konca kraja. Jedna moja kamarátka mala toto isté, registrovala sa na portál o hokeji, ked boli MS 2011 na slovensku. Prišla jej platiť faktúra, ktorú nezaplatila. Potom sa to spustilo ako z vreca, chodili jej výhražné maily, ak nezaplatí, príde exekútor a podobne. Niekedy v decembri zrazu dostala osobnú návštevu od ludí z tej firmy, ktora to vymáhala. Nakoniec sa dohodli mimosúdne a z 240 eur zaplatila len nejakych 115 eur a odvtedy mala pokoj...tiež je z Nitry, no človek sa učí na vlastných chybách ale ak možem poradiť, keď budete vidieť dvoch ludi čo vam klopú na dvere lepšie je neotvoriť...a hlavne nič nepodpisovať. lebo tým vlastne potvrdíte, že s pohľadávkou súhlasite. Aj podpisaný splatkovy kalendár je potvrdenie platnosti pohľadávky. Na to pozor!
jankalina1967
28.05.13,08:02
Preco by volal policiu, ked si cely komentar zjavne vymyslel. Bud zo srandy alebo je nastrceny diskuter od podvodnikov. Mylim sa? ;-)
eva35
28.05.13,11:18
u mna tiez boli, len som nebola doma. otvorila im mama a tu dohodu o uznani dlhu nechali jej. ja som sa zial prihlasila na sale4u.sk, doteraz som nezaplatila nic. dlh je na 265,44 €, v tej dohode stoji, ze staci ked zaplatim 125 € a budem vymazana z ich databazy. vraj to mam podpisat a do siedmych dni poslat postou na ich adresu. inak to podavaju na sud. skusim to zoskenovat a dat to sem, hadam sa mi to podari.. zaplatili ste im to niekto?
eva35
28.05.13,11:21
u mna tiez boli :(
marjankaj
28.05.13,11:23
No hlavne nič nepodpisuj a neposielaj. A pošli ich do teplých krajín, ak sa objavia.
A druhý raz sa zase prihlás so svojim menom a adresou, aby vedeli, kam majú chodiť otravovať.
jankalina1967
28.05.13,15:12
Je trochu zvlastne, ze kazdy, u koho vraj boli, sa na diskusii o 4 roky trvajucom podvode iba teraz cerstvo zaregistroval. No nic. :-)
jankalina1967
28.05.13,15:18
Nejako mi nie je jasne, co chcu davat na sud. 4 roky nehovoria nic ine, iba rovnake dristy o nejakom sude a za cele 4 roky nemali odvahu NIKOHO zalovat. Vsetci dobre vieme, ze ti uboziaci velmi dobre vedia, ze nikomu nic nemozu, iba sa spoliehaju, ze to neviete vy.
Mimochodom, CO VLASTNE chcu dat na sud? Nejake pofiderne zmluvy, o ktorych sud rozhodol, ze su zo zakona ABSOLUTNE NEPLATNE? Ja sa uz dva roky na ich nezmysloch rehocem, sa cudujem, ze este niekoho tato uboha chamrad dokaze rozrusit. :-D
jankalina1967
28.05.13,15:33
Ked u mna zazvoni nejaky bezdomovec a bude pytat peniaze, date mu ich? Pretoze to ma rovnaku pravnu vahu a dolezitost.
jankalina1967
28.05.13,18:32
Tak cakame na to oskenovane, ako si slubila.
jankalina1967
29.05.13,07:36
Tak co je s tym oskenovanim? ;-)
18kacena18
29.05.13,11:03
Ja mam to iste...prislo mi to od sale4y.sk ale osobne u mna neboli, mozno ze preto ze som z Čadce a ak pridu tak im krasne nakopem prdel. V ziadnom pripade im platit nebudem.....Neviete co je s tym Antoniakom, ktory sa o to staral?
jankalina1967
29.05.13,11:27
Osobne u teba neboli mozno preto, ze ti, co tvrdia, ze u nich boli, su priamo pani od BIB services, ktori zvolili novu taktiku zneistovania a sirenia poplasnych sprav. A kazdy vystraseny clovek, to su pre nich dalsie podvodom zarobene peniaze. ;-)
Mozem sa mylit ale uz tu takych pripadov bolo neurekom.
Antonaka vob3ec nepotrebujes, bohate postaci ignoracia. Tito chudaci velmi dobre vedia, ze absolutne nic nemozu, iba sa spoliehaju, ze to nevies ty.
antonak.miro
29.05.13,11:32
Raád by som vedel kto u Vás bol
antonak.miro
29.05.13,11:34
keď už Antoňakom :D http://kauza.antonak.eu
antonak.miro
29.05.13,11:35
akekolvek uznanie zavazku z absolutne neplatneho pravneho ukonu nema pravne ucinky
Betbet
29.05.13,11:41
Dobrý den, mě přišel jejich meil taky. Doufám, že do čech nepojedou
jankalina1967
29.05.13,11:58
Sledujes Miro, ze ja to priezvisko uz pisem spravne? Dobre, ne? ;-)
jankalina1967
29.05.13,12:24
Oni nikam nejeli. Pokial sa nepreukaze opak, tak to vyzera, ze su to fabulacie, ktore niekto ucelovo vymysla.
A mimochodom, keby aj, coho sa bojite? Ja by som si ich fajne vychutnal.
jankalina1967
29.05.13,12:25
Ja tiez. Ale hned, ako sa clovek pidi po podrobnostiach, tak dotycny sa zahadne odmlci.
willma
30.05.13,13:56
to je síce fajn - ale som presvedčená, že mu dali podpísať právne veľmi dobre sformulovaný lajster a dostať sa z toho von bude riadna hra o nervy.
jEniq
09.06.13,11:40
Zdravím,
dneska ráno mi taky přišel email od International Payment Services s.r.o. [ips-sro@pro-mail.eu] s mimosoudním vyrovnáním.

Po přečtení usnesení okresního soudu v Nitře jsem se šel přesvědčit na oficiální stránky, zda vůbec osoba jménem Mgr. Denisa Mesárošová (která je podepsaná jako soudkyně) pracuje na okresním soudě v Nitře - http://www.justice.gov.sk/Stranky/Sudcovia/SudcaZoznam.aspx?SudSkratka=OSNR

(http://www.justice.gov.sk/Stranky/Sudcovia/SudcaZoznam.aspx?SudSkratka=OSNR)Nepracuje - takže jde o další zoufalý pokus - ROZHODNĚ NEODPOVÍDAT A NEPLATIT :)
Dáša_
09.06.13,18:46
zle si hľadal - pracuje
Peto7785
11.06.13,12:01
internetove-kauzy.webnode.sk (http://internetove-kauzy.webnode.sk) - vytvoril som na to blog, uz coskoro sa tam objavia zaujimave reportaze a informacie o internetovych kauzach...staci sledovat moj blog.

Nové informácie ohľadom kauzy na mojom blogu!!!
František Nagy
12.06.13,06:54
Našiel som aj to rozhodnutie tu: http://www.justice.gov.sk/Stranky/Sudne-rozhodnutia/Sudne-rozhodnutie-detail.aspx?PorCis=6824D7AE-9AA0-45D0-B5BE-EC1D60136DF5&PojCislo=491908
Ale to že súd v 2011 odmietol písomné podanie ma nezaujíma. Keby to bol právny podklad na vymáhanie, už dávno máme rozhodnutia o exekúcii .
jankalina1967
12.06.13,10:52
Uz sa prestante zaoberat spamom. Keby sa pri kazdom spame mala riesit takato diskusia, tak prestane fungovat internet.
eva35
18.06.13,12:18
"ti, co tvrdia, ze u nich boli, su priamo pani od BIB services" vies co, ty si podla mna nejaky moc paranoidny. ak toto ma byt verejna debata tak potom fakt neviem. clovek tu napise nieco co sa ti nepaci a hned je oznaceny za "pana od BIB services". tak aby si vedel, ja NIE SOM ziadny PAN a uz vobec nie PAN Z BIB a ak sa ti to nepaci tak si zaloz forum kde si mozes pisat sam so sebou, aj tak ti to ide celkom dobre. a presne z tohto dovodu som sa do ziadnych debat nezapajala, kvoli ludom ako si ty.. p.s. oskenovanie sa ku tebe dostane urcite aj z inych zdrojov. ja tu koncim.