Paula
29.09.04,16:37
Dnes sa mi nič, ale nič na svete nechce.....každú chvíľu si otváram poradu a číham na nové informácie......celodenná moja činnosť ale nemyslite si, že každodenná
Viki
29.09.04,17:49
Paula.... chcem sa pridat - tiez som nadsena ze vas "mam" :-)
Je to vynikajuca stranka - som tu denne a to niekolkokrat - uz sa mi nemoze stat, ze mi nieco unikne...
a vsetkym o nej rozpravam...
Richard
29.09.04,18:59
a vsetkym o nej rozpravam...
Viki! POCHVALA!!! GREAT GIRL
rene
30.09.04,04:09
Paula, byť na stránkach porady nie je predsa ničnerobenie, za ktoré treba mať výčitky svedomia. Práve naopak, kto sem príde, ten sa dozvie, to čo nevie. Som tu ešte len krátko, ale tiež PORADU otváram viackrát denne. Páči sa mi, že je o skutočných problémoch so skutočnými riešeniami.
Viki
30.09.04,05:05
Richard VDAKA !!! ...aj ked to girl, uz davno nie je pravda :( :D ;)

A POCHVALA v prvom rade patri tvorcom tejto stranky - v kazdom pripade to bola velkolepa myslienka a ohromne dielo dotiahnut to do konca... a tiez chvala patri vsetkym clenom zapajajucim sa do diskusie - hlavne tym aktivnym...
Ja osobne si myslim, ze kto raz navstivi PORADU uz si to nenecha len pre seba...

Prijemne dni na PORADE praje Viki :)


Na PORADE s rannou kávou,
pozrieť čo sa v "noci" dialo.

Pred obedom nazriem znova,
príspevky sa stále množia.

Popoludní som tu zas
na PORADE - to je relax.

Večer sa už neviem dočkať,
kedy budem "poradovať".
V telke hlavný program beží,
mne PORADA problém rieši.

Viki ;)
Luba2
30.09.04,06:48
Chcem sa tiež pripojiť k chvále na túto stránku, hoci som ju objavila len asi pred troma týždňami, od toho dňa som na nej stále - niekoľko krát denne. V minulosti som čítala niektoré konkurenčné poradne a fóra, ale ani jedno sa PORADE nevyrovná. V minulosti som sama rozmýšľala nad tým, nejakú takúto stránku vymyslieť, nakoľko mi k práci chýbala, ale keďže som skôr cez zákony, ako cez počítače, dúfala som, že sa to podarí niekomu takému. A podarilo sa to Richardovi, takže mu veľmi ďakujem.
bea
30.09.04,07:18
Pripájam sa k pochvale, ale ja mám už problém, brzdiť sa, aby som tu nesedela celý deň a aj doma. Vždy ráno si poviem, že len "kuknem" a už som zase v tom! Začína to byť závislosť a veru práca mi niekedy stojí. Takže kto je za to zodpovedný? No určite Richard!
Martinková
30.09.04,07:47
Aj ja sa pripájam k pochvale, je to super , že si môžeme navzájom pomáhať. Ja som sem zablúdila len náhodou, ako som volačo hľadala na internete a
od tej chvíle som tu stále viackrát denne.
Dala som si PORADU ako domovskú stránku vyskúšajte to .
Pekný den všetkým prajem
Betka Martinková
Fidlo
30.09.04,08:01
Ja sa tiež musím pripojiť k pochvale na Poradu, ale neviem či sa raz nestretneme niekde na Prednej Hore, vraj tam liečia rôzne závislosti /nielen od drog, alkoholu, ale už aj od mobilov a možno zanedlho sa k tomu pridá aj závislosť od Porady/. Takže sa už na vás všetkých "závislých" teším.
lepotka
30.09.04,08:36
Checem sa tiež pripojiť, táto stránka je super!
Ale aj ja mám ten problém, že niekedy sa od nej neviem odtrhnúť! Stále keď mám chvíľku času už pozerám aké sú nové príspevky.
Ste všetci super!
anita
30.09.04,08:48
Ach jaj! Ani si neviete predstaviť ako mi odľahlo. Ja som si totiž namýšľala, že som jediná, ktorá trávi toľko času na Porade. A závislosť to teda je. Od týh čias čo navštevujem Poradu, menej často vyčítam doma synovi čas strávený za PC. A kdeže to tá Hôrka je? Nech sa na to viem pripraviť... ;)
Lubina
30.09.04,08:59
Aj ja som veľmi rada, že som objavila PORADU, aj keď len náhodou. Šefa veľmi nenadchlo, že pol dňa presedím na PORADE, ale keď som mu vysvetlila, ako veľmi mi to pomáha pri práci, tak to pochopil (mám naozaj vynikajúceho šéfa) a odvtedy sa niekoľko krát denne pýta čo je nové.
Monika
30.09.04,10:36
Ahojte všetci,

táto naša porada je proste S U P E R !!!

Roztrubujem všade kde chodím o tento stránke, aby nás bolo viac... :-)))


PS - Vďaka Richard!
Luna
30.09.04,12:28
Na tejto porade nás je viac takých závislých.Ja som na porade od začiatku.Predtým som bola na Dashoferi,ale p.Mihál by mohol o tom rozprávať ako to tam dopadlo.Dashofer je dobrý na publikácie,ale na porade si navzájom fajn poradíme,keď je problém horúci a treba ho hneď okamžite riešiť.Vďaka Richard.
AlaNR
30.09.04,12:36
No, Dashoferovska debata sa mi nepacila ani za mak. Najviac mi vadilo, ze ked som si otvorila jednotlive odpovede na prispevky, a bola som niekde 3-4 strany dozadu, mohla som sa vratit len na zaciatok a znova sa preklikavat tam, kde som bola povodne. Strasne to bolo chaosne.
Mozno budem opakovat slova niekoho ineho, ale porada je uz doslova mojou drogou. Este aj z dovolenky som sa tam chcela prihlasit, ale ten bulharsky pocitac nejako blbol a nenacital mi stranku. Normalne som nevedela vydrzat, co je zasa kde noveho.
Denne otvaram poradu niekoľkokrat, casto sa stane, ze popri nej aj obedujem. Aspon mam pocit, ze sa nieco noveho naucim, a nie ze marim cas.
rosemary
01.10.04,06:48
Ja som vlastne prostredníctvom porady prišla na to aké strašné rezervy mám, a tie mladé šikovné kočky ma presvedčili, že nie všetci mladí na to kašlú, lebo z môjho okolia mám dojem že mladí na nejakú zodpovednosť niesú. / No ale aj ja som ešte pomerne mladá, keď si spomeniem, že pôjdem do dôchodku v 65-ke./ Ste super! Richard dík!
Paula
01.10.04,07:03
Poradu oceňujem aj preto, že vety v zákonoch sú niekedy napísané (spoza písacieho stola teoretikom na ministerstve) tak, že ich mnohý praktik môže chápať inak. Na Porade máme šancu prísť k správnemu vysvetleniu spoločne, nemusíme sa trápiť neistotou sami (i keď ten náš boj, či použiť pri poistení 548 alebo 568 už trvádosť dlho )
Nika
01.10.04,08:32
Bola som v lete na jednom školení a prednášajúca nám povedala, že zákony nemáme chápať, ale čítať veľmi pozorne a niekoľkokrát.
Paula
01.10.04,10:32
Žeby sme si takto zmýšľajúcich školiteľov prizvali, keď budeme mať kontrolu? Môžu nás obhajovať slovami: veď nemuseli pochopiť, stačí, že x-krát prečítali.
iva
01.10.04,10:35
Porada je fakt super, zdá sa mi dokonca lepšia ako školenia. Stretla som sa s tým, že školitelia (aj tu spomínaná JUDr.Grosová) robia často školenia už vtedy, keď v tom sami ešte nemajú úplne jasno. Naposledy som bola takto na školení o novej DPH niekedy koncom apríla, no to bola katastrofa ... (vyhodené peniaze a strata času).
V poslednej dobe nestíham dôkladne študovať Poradu, lebo po 2-týždňovej dovolenke mimo SR stále dobieham robotu. Závidím ľuďom, ktorých má v ich práci kto nahradiť a aspoň čiastočne zvládnuť robotu namiesto nich.
rosemary
01.10.04,10:39
Ja si zákony x krát čítam, robím si poznámky, a aj tak veľakrát nechápem. Či to pred kontrolou obhájim, to neviem.To školenie s takým výrokom muselo byť zaujímavé.Určite si myslíte aj VY..., je lepšie prečítať raz a pochopiť.
Paula
01.10.04,15:58
Rosemary, súhlasím a rozviniem tvoje konštatovanie: Najlepšie je napísať zákon tak, aby stačilo raz prečítať pre jeho jednoznačné pochopenie.
Paula
19.10.04,15:04
Vraciam sa k svojej témičke. Porada mi ušetrila kopec trápenia koncom predošlého kvartálu (vtedy som sa o nej dozvedela), ale teraz mi prináša aj relax vo vzácnych chvíľach oddychu . Ďakujem kolegovia-poradcovia :) .
ANNAP
17.07.07,19:47
pri túlaní sa Poradou som našla túto tému a myslím, že stále aktuálnu, mnohokrát mi Porada pri mojej práci pomohla, som veĹmi rada, že sa môžem potichu, bez kričania na niekoho z Vás vždy oprieť som rada že som objavila túto stránku ........ takže " AKO DOBRE, ŽE VÁS MÁM ".....
Jozef Mihál
17.07.07,19:57
Ahojte všetci,

táto naša porada je proste S U P E R !!!

Roztrubujem všade kde chodím o tento stránke, aby nás bolo viac... :-)))


PS - Vďaka Richard!

Úžasné, toto objavovanie tri roky starých tém.

PS. Monika, roztrubovanie sa podarilo, je nás viac.

:-)
plavčík
18.07.07,06:35
Tiež sa pripájam k ROZTRUBOVAČOM a chváličom PORADY. Neviem si bez tejto stránky predstaviť život pracovný ale aj súkromný. VĎAKA RICHARDOVI a VÁM VŠETKÝM za to že ste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za všetko hovorí moje heslo .....keď si neviem rady, kuknem do PORADY....
fiesta
18.07.07,07:01
Ja som pomerne nový člen, ale s takou super stránkou som sa ešte nestretla, a to surfujem denne v práci aj doma. Pre mňa tiež platí, že ako som objavila PORADU, som na nej niekoľkokrát denne. Vždy mi pomohla vyriešiť problémy alebo pochybnosti. Vďaka za takúto stránku a všetkých ochotných "poraďákov"- zlatí ľudkovia. Pekný horúci deň všetkým ;) ;) ;)
Ajuška
18.07.07,18:07
...Pekný horúci deň všetkým ;) ;) ;)

...ece horúcejšíí???:eek::eek::eek:
lorelei
18.07.07,19:37
Aj ked je to uz starsia tema, urcite pre nas novacikov je in. Tiez ma velmi tesi, ze sa vedia dobri ludkovia zist a pokecat o vselicom a poradit . Som tu takmer kazdy den a stale je co citat a o com diskutovat. Dakujem vsetkym a
pozdravujem.
ZuzanaP
10.08.07,07:55
Chcela by som sa týmto poďakovať všetkým Poraďákom, ktorí mi pomohli pri riešení mojich problémov. Na porade som sa naučila oveľa viac ako zo zákonov, rôznych príručiek.


VRELÁ VĎAKA!!!!!!!!!!!;)
delonka
10.08.15,10:36
Kdesi na boku som našla túto tému a po prečítaní už viac než starších príspevkov by som rada aj ja doplnila, že porada mi veľmi pomohla. Pomohla mi pri mojich zdravotných, právnych problémoch viac, než rodina, ktorá napr. v právnych veciach pracuje. Na porade mi nezištne, jednoducho, zrozumiteľne poskytli informácie ľudia na základe vlastných skúseností. Ocitla som sa v situácií cca 8 rokov dozadu, že som bola na životnej križovatke - čo ďalej a hlavne ako? tu mi podali pomocnú ruku - virtuálne, ľudia z Porady. Preto, aj ja ďakujem tvorcom, zakladateľom tejto stránky.,

najviac chodím na stránku, rubriku Zdravie., dlho, dosť dlho som neprispievala, nekomentovala príspevky, pretože sa mi nepáčia odpovede niektorých členov. Nemusím byť konkrétna, nie je to nutné, je dôležité si uvedomiť, že ten, čo sem napíše svoj problém, nie vždy si urobí rešerš rbriky na svoj problém, či sa už niečo podobné tu nachádza, aj keď ju poprípade urobí, ten jeho problém je vždy o niečo iný, v niečom rozdielny a tak očakáva radu na "ten" svoj... veľakrát pomôže už len to, že to napíšeme, dostaneme zo seba von, inokedy, už máme aj riešenie, no nie sme si istý, či jeto to pravé, a tak píšeme... ja som to vždy brala tak, že stránka Porady je na to, že poradí ten, kto už niečo podobné prežil, má skúsenosť a podelí sa o to.

Takže, vďaka tvorcom tejto stránky a keď môžeme, pomôžme a buďme emaptický.

Pekný deň nám všetkým.