Tica2
27.05.13,08:19
Sme slovenská firma, plátca DPH. Usporiadame v Bratislave odborné školenie, prihlásila sa nám aj firma - s.r.o. z Česka, plátca DPH. Mám faktúru za škoenie vystaviť s DPH keďže služba sa vykonala na Slovensku?
Tweety
27.05.13,08:32
ÁNo, tak, podľa § 16 odst. 3 je miestom dodania služby SR, teda fakturovať s dph..