jarmila.kubalova
27.05.13,14:27
Ahojte,

chceme ísť na pár dní do Piešťan, nejdeme tam vyslovene na liečebný pobyt, zdravie nám našťastie slúži dobre, ale aj tak by sme si chceli vyskúšať pár klasických procedúr, zábaly atď.

Problém je, že si nevieme vybrať hotel.

Váhali sme nad Hotelom Máj, dobré hodnotenia mal aj Hotel Panoráma. Napadlo ma, že tu niekto možno bude mať skúsenosti s nejakým dobrým hotelom v Piešťanoch - budem rada za každý tip.

Vďaka!
laurin
27.05.13,12:31
A nemohol by byt kusok vedla v Moravanoch nad Vahom penzion Tematin? Maju tam super kuchynu, utulny penzion, aj nejake procedury.
iva
27.05.13,13:23
Som z PN, ja by som si asi z tvojich možností zvolila hotel Máj - určite hlavne podľa lokality. Hotel Máj je blízko centra, aj kúpelného ostrova. Hotel Panoráma je trochu bokom a na kopci. A ten doporučený Tematín - tak ten je síce tiež fajn, ale v susednej dedine...
Vlastas
27.05.13,13:24
Hotel Satelit, ak ste nie veľmi náročný. Na zlavových portáloch má aj akciu. Je to hotel blízko kúpeľného ostrova a pešo sa dá chodiť na procedúry. My sme to absolvovali pred mesiacom, boli sme spokojní.
Dominiksk
27.05.13,15:27
Ja mam osobnu skusenost s Penzionom Zachej v miestnej casti Piestany-Banka utulne prostredie a mily personal a celkom dobre vybavenie na penzion by som povedal.
iva
27.05.13,15:35
Prepáč, zle som napísala, že hotel Máj je blízko centra... práveže nie je.... Pomýlila som si ho s hotelom Park :) (iva)