Ivana S
27.05.13,19:34
Objednala som si tenisky zn.Converse cez Bazar.sk .Po dohode s predávajúcou,ktorá vystupovala pod falošným nickom ,som sa dohodla ,že tovar mi pošle na dobierku 54€.Po otvorení balíka som zistila,že som bola oklamaná a poslala mi tenisky,ktoré boli pánske a nosené -proste podvod. Nick na bazari si zrušila,nemám na ňu iný kontakt ako mail.Jediné čo ešte mám je adresa na balíku odosielateľa. Pomôže mi to ? Ako mám ďalej postupovať ?
tictac7
28.05.13,07:30
keďže si kupovala tovar na dobierku, asdresa na balíku Ti pomôže. Tam predsa išli aj peniaze.
Ivana S
28.05.13,07:45
Volala som aj na poštu ,ktorá je uvedená na balíku ,z ktorej to dotyčná posielala .Po mojom prebratí balíku ona automaticky dostala peniaze na účet. Pošta mi však nemôže dať číslo účtu iba na základe začatého policajného vyšetrovania. Takže dnes to vidím na návštevu polície a dúfam ,že natrafím na nejakého schopného a milého pána policajta. Dúfam ,že pochodím ....,aj sukňu som si dala :-)
Llívia
28.05.13,07:55
Adresa na balíku môže byť tiež falošná. Pošta neporovnáva, či sedí adresa na balíku s menom majiteľa účtu.
IvanaS, držím palce, aby si na takého natrafila a aby sa táto záležitosť vyriešila v tvoj prospech :-) Potom daj vedieť, ako si dopadla.
tictac7
28.05.13,08:30
...jaaa, ale to si nepísala, že peniaze odišli na účet a nie na adresu. V tom prípade bude adresa falošná....
lujza.j
28.05.13,08:37