Jozef Mihál
29.09.04,19:42
Hokejovú tému sme tu ešte nemali. Po zhliadnutí včerajšej ligy Slovan - Trenčín som si plný dojmov z hry horeuvedenej trojice dovolil týmto príspevkom povedať, že títo chlapi sú absolútne skvelí. Závidím Trenčanom, že majú divadlo v ich podaní doma každý týždeň.
evuša
22.11.04,18:49
Úplne s Vami súhlasím p. Mihál. Keď pozerám ten náš hokej, niekedy tí naši chlapci hrajú skutočne taký hokej, že človek má z neho nesmierny zážitok. Ale niekedy to fakt stojí za Starú Belu. Žeby nemali svoj deň?
Luda
04.01.05,14:09
Ahojte,

úplná pravda, niekedy sa na nich nedá pozerať. A keďže som z TN, tak je normálne stretnúť ich teraz sa prechádzať po meste. Ale poviem vám, tie namyslené arogantné pohľady na nás "obyčajných ľudí" sú mi dosť protivné.
V telke sa všetci správajú ako keby boli s fanúšikmi jedna ruka. Ale skúste ich stretnúť a uvidíte - ale darmo, sú to hviezdy - hlavne Hossa - a to obidvaja aj Marián aj Marcel a hlavne ma nedávno sklamal v tomto smere Demitra - vykračoval si a nestaral sa, všetko jedno, postoj mal asi taký - pozrite sa, idem ja....

L.
Jozef Mihál
03.04.05,14:08
Takže - čo som napísal v príspevku č.1 tejto témy 29.septembra 2004, NEPLATÍ.

Včera sa mohlo celé Slovensko presvedčiť o tom, kto je lepší - a ufóni to veru neboli.

BTW, kto pozeráte prenosy z ST arény - keďže môj štand je vedľa kamier, občas ma môžete zahliadnuť v priamom prenose, ako sa bavím na hokeji, ktorý hrá SLOVAN.
pyton
03.04.05,14:16
:D Dajte si pred seba zákon o daniach z príjmov aby sme Vás rýchlo spoznali:D :D
brm
03.04.05,17:14
dúfam,že chodíš na slovan bez synov...sprosté slová sa môžu naučiť aj pred daňovým úradom...máš predplateného kameramana?




Takže - čo som napísal v príspevku č.1 tejto témy 29.septembra 2004, NEPLATÍ.

Včera sa mohlo celé Slovensko presvedčiť o tom, kto je lepší - a ufóni to veru neboli.

BTW, kto pozeráte prenosy z ST arény - keďže môj štand je vedľa kamier, občas ma môžete zahliadnuť v priamom prenose, ako sa bavím na hokeji, ktorý hrá SLOVAN.
Zuzka
03.04.05,18:49
:D Dajte si pred seba zákon o daniach z príjmov aby sme Vás rýchlo spoznali:D :D:) p. Mihál má svoju knižku, ktorú napísal - Zdravotné poistenie v praxi. Ak by si mal dajakú zobrať so sebou, iste by to bola táto :) načo by vláčil nejaký zákon o daniach :)

Slovanu to ide momentálne výborne, konečne sa môžete tešiť s hokeja :)
Muška
03.04.05,19:26
dúfam,že chodíš na slovan bez synov...sprosté slová sa môžu naučiť aj pred daňovým úradom...máš predplateného kameramana?Karkulka, predstav si, že moja dcéra tam bola :eek: a samozrejme dostala ešte aj papuču na auto.:p
brm
04.04.05,10:44
Karkulka, predstav si, že moja dcéra tam bola :eek: a samozrejme dostala ešte aj papuču na auto.:pja som bola dnes doobeda na sociálke na záhradníckej, toľko sprostých slov som si už dávno nevypočula...
Jozef Mihál
12.04.05,13:48
Tak a ide sa na to. ŠK Slováááán, belááása Bratíslavááá!
ata111
12.04.05,14:12
Pán Mihál má konečne prázdniny, je po daňovch priznaniach ... to je vidieť. Jedine Košice ...
judy
12.04.05,15:05
bohuzial zatial vedie zvolen 3:0
Jozef Mihál
12.04.05,17:47
OK, nič sa nedeje, vo štvrtok...