sim
11.03.06,15:44
Ahojte,
chcem sa spytat ci mate nejake skusenosti s pitim caju Lietajuca lastovicka. Pomohol Vam aj pri nafuknutom bruchu? Chcela by som ho vyskusat, ale zaujimali by ma nejake referencie :p:D.
alternativa
13.04.06,18:09
Mna by zaujimalo zlozenie caju lietajuca lastovicka. Napis, ak vies. Jednoducho nazvy mnohych vyrobkov, nielen cajov, su velavravne a sucasne aj nic nepovedia.:) Ta "lietajuca" a tvoje problemy s travenim ma smeruju na lietanie na WC...takze kam poletime s tymto cajom urci jeho zlozenie.
ondrejvla
13.04.06,18:51
Mna by zaujimalo zlozenie caju lietajuca lastovicka. Napis, ak vies. Jednoducho nazvy mnohych vyrobkov, nielen cajov, su velavravne a sucasne aj nic nepovedia.:) Ta "lietajuca" a tvoje problemy s travenim ma smeruju na lietanie na WC...takze kam poletime s tymto cajom urci jeho zlozenie.

Aj mňa najskôr napadlo toto lietanie...
Zita5
13.04.06,18:53
No teraz , ak čítam Vaše príspevky , tak začínam tomu veriť , že lietajúca lastovička je niečo ako senný čaj .
ondrejvla
13.04.06,19:01
No teraz , ak čítam Vaše príspevky , tak začínam tomu veriť , že lietajúca lastovička je niečo ako senný čaj .

Takže Gutalax ale v bylinkách?
alternativa
13.04.06,19:45
A co ak je to o lietani v oblakoch? ;) Zda sa, ze odberatelov tejto lastovicky na rozne ucely by sme nasli. Sim, pls, napis uz len pre nasu zvedavost to zlozenie.
Miriam.x
13.04.06,20:24
A co ak je to o lietani v oblakoch? ;) Zda sa, ze odberatelov tejto lastovicky na rozne ucely by sme nasli. Sim, pls, napis uz len pre nasu zvedavost to zlozenie.
Moja známa po tom lietala na WC, ale s poriadnymi kŕčmi, tak radšej opatrne.;)
sim
13.04.06,21:06
Ahojte,
ja som si "lietajuci cajik" este nekupila, pije ho kamaratka, ale zial zlozenie neviem. Skopirovala som Vam sem aspon jeho charakteristiku :)))

CHARAKTERISTIKA:Očisťuje pečeň, žlčník, zlepšuje odtok žlče, očisťuje žalúdok a črevá, má fermentované účinky,zlepšuje trávenie, očisťuje ľadviny a kĺby, odvádza nečistoty z organizmu, normalizuje váhu, znižuje obsah tukov v organizme, v krvi, v stenách ciev, zlepšuje metabolizmus, očisťuje lymfatický systém, ozdravuje sliznicu a kožu a má protizápalové účinky.

AKO VZNIKOL NÁZOV ČAJU:Z ústneho podania známa krásavica v starodávnej Číne, cisárovna u cisára Čena Chanskej dynastie (r. 30-34 pred naším letopočtom), stále pila tento čaj, vďaka ktorému sa stala jej postava pôvabnou a štíhlou, podobnou vŕbovej vetve a bola taká ľahká ako letiaca lastovička. Odtiaľ pochádza aj názov tohoto čaju - Letiaca lastovička.


Som zvedava co poviete teraz :)) Dakujem a papa.
alternativa
13.04.06,21:42
Podla Tvojej charakteristiky, Sim, by bol caj vhodny napr. na detoxikacnu jarnu kuru. Az na tie krce jednej z kamosiek. Jasne, ze nie vsetci musia tak prudko zareagovat. A bolo by vhodne zacat prave dnes, ked Mesiac zacina fazu cuvania. Byt lahka a povabna ako lastovicka, to by sa mi pacilo... Ale zacnem asi az po velkonocnych sviatkoch :) . Takze si tie sviatky my zatoxikovane lastovicky s nadvahou uzime :) ;) :) .
korela
15.04.06,23:23
Zatiaľ žiadna skúsenosť. Okrem zakúpenia pred dvomi mesiacmi. 60 g balenie za 260 Sk.
Ostatné info na www.anezka.sk (http://www.anezka.sk) (výhradný dovozca z Číny).
Marta V
16.04.06,06:29
Ja som čaj vyskúšala a som s nim veľmi spokojná. Mala som veľké problémy s klbmi po ťažkej zlomenine. Tie sa mi skoro úplne stratili. Schudla som 8 kg ale nie len vďaka čaju, ale aj s miernou dietou. Ale čaj mi pri tom pomohol. Najlepšie je začať ho piť v dňoch voľna. Ja som začala v piatok, po obede som vypila pol litra, pokračovala som v sobotu doobedu pol litra, poobede pol litra a v nedelu tak isto. V nedelu poobede sa prejavili účinky lastovičky. "Lietala" som na WC s kŕčmi, myslela som, že to vzdám, ale vydržala som. Vypila som celé balenie, potom som mala prestávku 3 týždne a znovu som pokračovala v pití. Najhoršie je vydržať prvý týždeň. Potom už kŕče nie sú. Netreba sa ľakať ak niečo počas kúry bolí, lebo čaj má čistiace účinky a naozaj sú bolesti v miestach, ktoré lieči. Mňa boleli kĺby tak, že som si musela dávať od bolesti aj tabletky. Pila som ho pred pol rokom a zatial som ani nepribrala, hoci sa stravujem normálne a neviem čo sú to bolesti kĺbov. Odporúčam vyskúšať.
alternativa
16.04.06,14:39
Odporucam odvazlivcom - tie krce ma trochu matu a vaham s pitim tohto caju - zacat v case, ked Mesiac cuva, to je prave teraz. V dnoch cuvania Mesiaca sa lahsie zbavujeme vsetkeho "nadbytocneho", aj hmotnosti.
jarus
21.05.06,18:37
Neviem, ci je to este aktualne, nasla som zlozenie caju. Ja osobne ho pijem a neviem si ho vynachvalit.
http://www.eduko.sk/letiaca_lastovicka.htm
Maya
25.05.06,17:35
Ja mam dobre skusenosti s tymto cajikom. Odporuca sa hlavne ako ocistna kura. Ja mam problem s vyprazdnovanim tak si ho povhvalujem. A krce som z neho nemala ani raz . Skor to islo zo mna lahko ale neprehnalo ma. Asi je to individualne a okrem toho v navode je myslium napisane ze pit sa ma postupne a ma sa 1 sacok zaliat pollitrom horucej vody a pit po cely den.
jajka2
22.06.07,10:33
Ahojte, o tomto cajiku som uz pocula, u nas ho vsak vobec nedostat :-((, cez google som vygooglila nejakého predajcu z východu a prave u neho teraz objednala. Čaj Lietajúca lastovička (http://www.zdraviezprirody.sk/?t_id=2968&k_id=297) nemal sice najlacnejsi, no stranka vyzerala solidne, tak snad nakoniec prijde. Vsimla som si, ze podobne balenie ma aj Lindzi caj, neskusal z vas niekto? Za pokusneho kralika nechcem ist :) Minule sa mi to vypomstilo, ked ma v lekarni nahovorili na caj Bu Erh..
Maya
25.06.07,09:23
Ahojky,
ja som si ho objednavala na dobierku od Anezky. Maju tam ten isty co si nasla Ty, ale za 160 Sk. Tak nech Ti dobre sluzi.