Amália Kozolková
28.05.13,19:18
Zdravim, chcem sa spytat , ci je tu niekto, kto zaklada s.r.o. Nemyslim firmu, ale skor FO. Chcem sa spytat co obnasa zakladanie s.r.o. Nemyslim nalezitosti ako skoncipovat spolocensku zmluvu, vyhlasenie spravcu vkladu,atd...Mam urcite pravne vedomosti, len nemám celkom jasno so zaciatkom. Vopred dakujem za akukolvek odpoved p.s. nehladam presny navod, to mi je jasne, ze mi nik neda, hladam len pomoc :)
KEJKA
28.05.13,20:59
ved začiatok - to sú práve tie dokumenty, ktoré spomínaš.
potom vybaviť živnostenské /elektronicky zadarmo/...a až potom nasledujú ďalšie kroky............. ale už som písala v pôvodnej otázke, že tu máš na Porade podrobný návod x-krát zopakovaný a upresnený.
Amália Kozolková
28.05.13,21:04
viem viem, len co sa tyka toho elektronickeho podpisu, pokial nemam niekoho, kto ma ten certifikat a to opravnenie, tak sa mi to vobec oplati vybavovat elektronicky, nasla som vela ,,firiem,, kde sa ten certifikat da zakupit a neviem,ci sa mi neoplati skor to dat nejakej firme alebo zaplatit kolky...lenze nejedna sa len o jednu s.r.o. kvoli tomu riesim ten el.podpis, ale celkom si neviem predstavit,co to obnasa...
Amália Kozolková
28.05.13,21:06
prvy krat pocujem,kedze som to predtym neriesila o moznosti el.podpisu bez kolkov a tolkej byrokracie... a neviem ci el,podpis zaruceny el.podpis casova peciatka,atd..,,googlim,, nieco viac o tom podpise,atd..ale tu na porade je skor inf pre tych, co o tom uz nieco vedia, radia sa max o tom ako to ,,super ,, funguje
KEJKA
29.05.13,04:24
začiatky sú ťažké, ale postup krok za krokom tu je popísaný. Sama som to absolvovala, viem o čom to je a nezávidím ti. Ale skús, návod tu máš a nie jeden.
Moja SRO
01.06.13,18:44
Vlastniť ZEP a s tým súvisiaci SW a HW nie je rentabilné pri založení 1-2-3 SRO.
KEJKA
07.06.13,20:53
autoreklama?
marjankaj
07.06.13,21:05
Hneď sa mi zdalo, že je nejaký múdry. :---