Amália Kozolková
28.05.13,22:30
Zdravim, niekde som sa docitala, ze ked zakladam s.r.o. elektronicky, usetrim na kolkoch, ale potrebujem elektronicky podpis. Ide mi o to, aby som usetrila na kolkoch a tiez si to chcem zrealizovat sama, bez nejakej firmy na sprostredkovanie zalozenia. Je to vobec mozne, pokial mam ake-take pravne vedomosti? niekde som sa docitala, ze je potrebna ,,nejaka licencia,, odborny vyraz nepoznam, chcem vediet co to teda obnasa, narocnost s ohladom na byrokraciu dakujem
KEJKA
28.05.13,20:32
všetko potrebné absolvovať a získať, inštalovať budú pre teba nerentabilné náklady. Skús použiť vyhľadávač, postup a podmienky sú tu podrobne rozpísané, nájdeš odpoveď.
Urob si potrebné dokumenty, ked máš právne vedomosti a na podanie sprostredkuj niekoho, kto už ZEP má a ho využíva.
Amália Kozolková
28.05.13,21:09
a kolko asi cca predstavuju naklady, neratam casove, len financne na ziskanie el.podpisu? lebo som nasla vela firiem a rozne ceny veelmi vysoke alebo az prilis nizke... lebo uprimne neviem o nikom, kto ho ma, hoci som este nepatrala..ale ako som vravela, nejedna sa o zalozenie len 1 s.r.o.
KEJKA
29.05.13,04:23
nepátrala? a čo Porada? ZEP mám ja, Economic, a mnohí ďalší? a ceny sú tu tiež zverejnené.
talže pátraj prosím..
ewusikao
29.05.13,05:28
elektronický podpis stojí cca 115 eur a k tomu musíš mať aj zakúpený Q-Sign....cca 75 eur na rok...