katus87
29.05.13,08:31
Ahojte, chcem sa Vás opýtať čo všetko a hlavne ako sa balíte ak idete len s príručnou batožinou....ja keď tak na tu svoju pozerám, mám už teraz obavy že som prekročila 1O kg a kufor mam na chlp presný rozmerom spoločnosti.

Ono všade sa píše, čo sa nesmie, to už viem.

Ďakujem
luja5
29.05.13,08:22
Aj príručné batožiny sú z rôzneho materiálu, najprv si teda vyberiem tú z najľahšieho materiálu. Potom záleží od toho, z akého dôvodu mám len príručnú batožinu, teda kam a na ako dlho letím, kde (u koho) budem ubytovaná, čo si prípadne môžem dokúpiť na mieste alebo tam môžem dostať a nemusím nutne baliť... Tiež čo a aké ťažké balím a s čím sa dá pošpekulovať, dosť ťažká býva v konečnom efekte rôzna kozmetika-drogéria – minimalizovať objemy prípravkov (z toho, čo sa môže), aj s oblečením a obuvou je to rôzne – dajú sa povymieňať ťažšie kusy za podobné ľahšie, ťažšie veci a čo najviac si dám na seba ...
Na akúkoľvek už "napraskanú" batožinu len tak nepozerám;):), ale si ju doma prevážim, najprv sa postavím na váhu bez nej a potom s ňou, aby som nemala obavy:), či som neprekročila maximálne povolenú hmotnosť batožiny.
pivko
23.11.13,12:58
Ešte som nezažil aby mi vážili príručnú batožinu.