kačura
29.05.13,07:58
Platím odvody do SP 130,27 Eur, v roku 2012 som bol v strate, menia sa mi odvody od júla 2013? Myslím, že nie, ale overujem, ďakujem za odpovede.
Katy a R
29.05.13,08:04
Lenže povinnosť platiť odvody do SP záleží od toho, či je prekročená hranica príjmu (tržby) - § 21 odst 1 (a ten si neuviedla)
zanetth
29.05.13,08:15
Ak boli príjmy (tržby) vyššie ako 4 716,00 Eur budete pri strate platiť naďalej minimálne odvody, ak boli nižšie ako uvedená suma, nebudete mať povinnosť platiť odvody ale treba sa odhlásiť.
kačura
29.05.13,08:20
Áno boli príjmy vyššie. Ďakujem moc za odpoveď, pomohla mi. Takže pre mňa sa nič nemení, zatiaľ. Ešte raz moc dík.