eduzvedavec
29.05.13,15:58
Chcem sa opýtať, či môžem vyučovať nemecký jazyk na základnej škole na II. stupni, ked ho nemám vyštudovaný, mám z neho len maturitnú skúšku a nejaké skúšky na vysokej škole. Vyučujem svoju aprobáciu a či by som si mohol k tomu pribrať aj nemecký jazyk ako neodborné vyučovanie?
avalik
29.05.13,14:06
Etiketa porady: Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát. Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
eduzvedavec
29.05.13,15:06
však som aj hľadal a to čo som našiel mi nedalo dostatočnú odpoveď.
avalik
29.05.13,15:18
mal si v zadani dve otazky, ta druha tu uz je zodpovedana
osky
30.05.13,17:31
MIMO TEMYavalik miesto toho aby poradila tak nas tu len upozornuje.sory....
a takto som sa nedozvedela odpoved na svoju otazku ani ja-novu zalozit nam zakazuje,pytat sa v starej zakazuje toez-proste na hlavu....
avalik
30.05.13,17:58
osky, otazky sa nedavaju do odpovede na inu temu, tak isto sa do jednej otazky nedavaju dve uplne odlisne otazky ... komenty su na to, aby sa otazky a odpovede upresnili - je tazke to pochopit?
osky
30.05.13,19:02
nie je-ale ked zalozim podobnu temu,tak tiez mi napises ze som mala hladat najprv vo vyhladavaci...tak potom je to tazke pochopit.ale musim uznat ze tato nova porada je pre mna neprehladna,zlozita....nepaci sa mi to vobec
avalik
30.05.13,20:28
vies aku druhu otazku sa pytal zadavatel pred upravou? alebo vychadzas z toho co je teraz v otazke? ... okrem toho ak mas na mysli tvoju otazku ohladne dedenia uz mas na nu odpoved