misoft
29.05.13,21:06
Minule som konštatoval, že AB síce blokuje reklamy, ale blokoval aj editačné ikonky (ostali nefunkčné). Bolo mi oznámené, že reklamy (pre zaslúžilých) nebudú.
No zisťujem, že zmizli nielen reklamy, ale aj vložené obrázky v príspevkoch, obrázky v albumoch, obrázky v SS. A je jedno, či je AB zapnutý, alebo vypnutý - ten na to vplyv nemá.

Kde je teda chyba? Ak sa sťažujú viacerí - nebude to u Poraďákov, ale v zdroji - teda na samotnej stránke.
Richard
29.05.13,20:14
Aký prehliadač? Som tu teraz cez FF 20.0.1 a obrázky fungujú. Aj v Chrome.
misoft
30.05.13,14:57
FF 20.0 posledná - a nezobrazuje žiadne obrázky. Žiadne blokovanie AB - vypnutý pre celú poradu
misoft
30.05.13,15:29
Zatiaľ ale budem skúšať a hľadať, či to "náhodou" nie je aj u mňa (čert nikdy nespí).
Richard
30.05.13,16:58
no nikto iny nepise zeby zmizli tak asi len u teba, ci?
misoft
01.06.13,07:40
Takže som prešiel všetko, čo sa len dalo. FF v núdzovom zobrazoval.všetko. Všetky doplnky som zakázal a postupne zapínal. Po dlhšej dobe som ho našiel - RemoveItPermanently (obdoba AB) - nejako sa tam dostalo pravidlo zablokovať celú Poradu. No musel som prejsť niekoľko desiatok pravidiel, aby som to našiel. Takže Remove....... šiel do čerta (inak blokoval celkom dobre - najmä rôzne odkazy na iné stránky, teda to, čo AB nezablokoval).

Ospravedlňujem sa za to, že som podozrieval stránku z disfunkcie.