avalik
30.05.13,14:39
Spomínajú sa napr. VIP užívatelia http://www.porada.sk/t217444-adblock-a-porada.html#post2360647

Edit: Odpoved od Richarda bola - Skús hľadať je to tu niekde zahrabané :)
takze vysledok je taky: http://www.porada.sk/t36157-p9-vip-clenstvo.html
to je tema z r. 2006

VIP členstvo je odmenou pre najaktívnejších členov Porady. Už pri zrode bodovania som mal na mysli, že bodovanie použijem ako bernú mincu pre výber Poraďákov do tejto skupiny. Bodovanie považujem za najobjektívnejší a najrelevantnejší údaj, na základe ktorého sa táto výsada bude poskytovať.

Prečo VIP Členstvo?
Máme tu niekoľko fantastických ľudí, ktorí neúnavne a nezištne pomáhajú iným členom Porady a prispievajú ku chodu tejto stránky.
Ako sa im môžeme aspoň trochu revanžovať? Možno poskytnutím niekoľkých výhod a zvýšením užívateľského komfortu pri pracovaní so stránkou. Okrem týchto výhod ich chcem aj verejne honorovať a preto budú viditeľne rozpoznateľní ako VIP členovia, teda členovia, vďaka ktorým je Porada taká akú ju poznáme .-)
Aké výhody získavajú VIP Členovia?

Rýchla Porada - ŽIADNE REKLAMY - Porada sa zobrazuje bez reklamných banerov (výnimkou môžu byť upútavky na novinky na Porade)
Reklama na služby VIP Člena - môžu pridať svoju firmu do katalógu účtovníckych firiem na Porade (buď pod svojim nickom, alebo anonymne)
Väčšiu schránku súkromných správ - namiesto 50 až 500 SSiek
Honor - Ikona VIP Člen a farebné odlíšenie od ostatných členov
Vidia históriu opráv vlastných príspevkov
Väčšie prílohy - veľkosť prikladaných súborov má väčší limit (napr. väčšie obrázky a pod.)
Môžu pozerať do "Kto je online", kde sa zobrazuje zoznam prihlásených s ich destináciou na Porade.
Môžu uzavrieť vlastné témy (ak to uznajú za vhodné)
Môžu presunúť vlastné témy do inej Porady (ak to uznajú za vhodné)

Pripravované:

Lepšia SS schránka (vyhľadávanie SSiek, prílohy k SSkám)
Porada messenger - niečo ako ICQ, kde budete mať svojich priateľov okamžite online keď sa prihlásia, budete môcť s nimi súkromne četovať atď.
Kto ma citoval? (budú môcť dohľadať všetky príspevky, v ktorých je použitá ich citácia)
Obľúbené témy (možnosť pridať obľúbené témy do záložky "Obľúbené témy" prístupnej cez navigačnú lištu)
VIP zóna (diskusia VIP členov)
ďalšie, ktoré sú v štádiu úvah .-)

Koľko bodov je potrebných na VIP členstvo?
Momentálna hranica je 40 bodov, pričom sa bude posudzovať na ročnej báze. Táto hranica bude pravdepodobne prehodnotená aj v nadväznosti na články atď.
Postupne sa bude VIP členstvo vyvíjať, takže ak by nastali nejaké problémy, prosím dajte mi vedieť, budem sa ich snažiť rýchlo odstrániť.

Richard, toto som nasla este pred zadanim otazky, ale mam za to, ze od r. 2006 sa system a to nie len VIP clenstva zmenil
kopretinka
30.05.13,20:47
tá téma ad...... je už fuč....
kopretinka
30.05.13,21:03
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi.
Osobne mi to je jedno,len som chcela posunúť otázku
lujza.j
31.05.13,06:14
......asi pre istotu.....tu asi tiez nebude odpoved .....
kopretinka
31.05.13,06:41
jedna odpoveď tu bola ale zmizla :D
Richard
31.05.13,06:48
Momentálne poznáme

Registrovaných užívateľov

VIP poraďákov (hranica 100 bodov - užitočné odpovede)
výhody


[*=1]nezobrazuje sa reklama (okrem vlastnej promo reklamy Porady)
[*=1]môže upravovať rubriky v témach (pridať nové, odobrať nesprávne)
[*=1]môžu písať wiki texty v rubrikách (základné informácie o predmete rubriky)
[*=1]väčšia schránka súkromných správ
lujza.j
31.05.13,06:48
Fiha....to su mi ale tajnosti.....:-))))
alaya1
31.05.13,08:21
Co je tych 100 bodov- pochvaly?
Richard
31.05.13,09:01
doplnil som do odpovede
alaya1
31.05.13,14:02
a kde zistim, kolko mam tych uzitocnych? preniesli sa zo starej, ci len tu na novej?
Lubaba
31.05.13,15:50
Choď na svoje nastavenie, tam nájdeš koľko máš bodov.
alaya1
31.05.13,17:15
nenasla som.
misoft
01.06.13,18:30
Choď do svojho profilu - vpravo máš Pochvaly a tam Najlepšia odpoveď **x.
Mne tam svieti momentálne 99 - ešte jedna a som VIP :D (Výnimočne Inteligentný Pako)
alaya1
02.06.13,17:14
Jaj, takze nie uzitocnych, ako sa tu pise, ale najlepsich odpovedi-), tak to mam pokoj...jojojooooj.-)
Tweety
02.06.13,17:17
Alaya, nie je to za najlepšu odpoveď ale za min. 100 ocenení.