taiko
31.05.13,11:47
Ked chcem zmazat svoj prispevok, je mi oznamene ze na to nemam opravnenie. Vie niekto poradit, ako mam postupat? Basnik asi pro stromy nevidi les :-)

Poznamka moder. : Nazov temy bol zmeneny, lebo nezodpovedal danej otazke a posobil mylne.
Zita5
31.05.13,10:01
Otázka sa zmazať zadávateľom nedala ani na starej Porade.Myslím otázku, ktorou sa otvorila konkrétna téma .

Odpoveď sa zmazať dala aj dá .
Tweety
31.05.13,10:07
Svoj príspevok vieš zmazať, ale ten prvý v téme nie.
kopretinka
31.05.13,10:15
odpoveď tak,že si dáš editovať a je tam ikonka smetného koša,tam klikni a vymaže sa to,ak chceš zmazať tú svoju tému o neplatení daní,tak požiadaj admina
arizona
31.05.13,10:52
chces zmazat prispevok,alebo temu? To je rozdiel.prispevok sa da zmazat,tema nie/ iba moderator,alebo admin/
taiko
31.05.13,11:32
aha tak takto je to. Ja som chcel otvorit diskusiu a namiesto toho som vytvoril otazku, tak som ju chcel zmazat.
taiko
31.05.13,11:33
chcel som zmazat temu, zle som sa vyjadril
Dav
31.05.13,11:34
Ak chceš zmeniť otázku na debatu, aj to môžu moderátori urobiť. Komentáre , ktoré v téme boli, sa pri zmene otázky na debatu stratia.
Zita5
31.05.13,11:41
Tak to Ti tu už dobré duše poradia :) Inak Janka ten smetný kôš nemá chybu.To sa mi veľmi páči.Pre mňa je to lepšie,ako bola možnosť vymazania príspevku v starej Porade.Tam ma to dosť mýlilo .
arizona
31.05.13,11:53
Stacilo nahlasit modertorovi,ten by ti to bol zmenil.
Na spojenie s moderatorom sluzi ten trojuholnik v kazdom prispevku ,medzi ikonmaki...
Predtym, nez zadas dalsie nove temy ohladom fungovania porady ,by si si mohol prestudovat rubriku "nova porada" apod .-)

Inak, zmazat svoju temu si nemohol ani na starej porade,takze to nie je novinka...