Mija-ja
31.05.13,15:38
Ahoj, prosim o pomoc ohladom externej pamate Synology DS-101j. Zariadenie nie je nove, dostala som ho. Skusam ho zapojit, ale stale mi nanho PC nejak nereaguje. Svieti mi POWER a LAN, blika STATUS, zhasnute HDD. To by malo hadam tiez svietit. Neviem ci mam aj vsetko pozapajane, mam ho v zasuvke a pripojene do PC. Vzadu su este nejake 2 vystupy a jeden v predu{ako na USB}.Tie su volne, mozno tam ma byt este nejaky kabel , ale dalsie k nemu uz nemam. Ked som tam zapojila USB tak svietilo, ale PC nanho nereaguje.Dakujem za kazdu radu, surne potrebujem uvolnit PC. Pekny den :O}
Vlado40
31.05.13,17:25
Mija-ja
31.05.13,18:41
Dakujem, ale to je platene? Stahovalo mi nejaky plateny zipovy subor. Nie je aj ina moznost?
Vlado40
31.05.13,19:00
Súbor nie je platený .Zrejme nemáš nainštalovaný program na rozbalenie zip súborov a tie sú aj platené..
http://www.porada.sk/t216804-preco-mi-nechce-otvorit-subor-s-prip-rar-co-robit.html
snehulienka17
01.06.13,07:42
Pravdepodobne je nastavena IP adresa inej siete takze skus asistenta alebo sa spytaj (ak je to mozne) dotycnej osoby od ktorej mas ten synology nech ti ju povie... potom sa na neho vies pripojit pomocov Win+R a napises tam \\ipadresa :)