jednot1
02.06.13,08:34
Kto mi poradi dobreho a lacneho maliara na vymalovanie domu, aku farbu by som mala pouzit?
buchač
02.06.13,06:47
Beriem ohľad na na nového prispievateľa , ale hentá otázka je priam neskutočná ...

Poradí ???...kľudne aj ja ....ALE hodilo by sa aj bližie určenie lokality , nakoľko ak by mal dochádzať 100 - 300 km , určite by sa tá práca predražila ...

Farba ???....cyklámenovo - pistáciovo - kanáriková žltá , s červenými pásmi zvislo a modrými hviezdičkami ...
jednot1
02.06.13,06:54
Jedná sa mi o značku farby, nakoľko nemám skúsenosti a jedná sa o Modru pri Pezinku asi 25 km od BA.
zanetth
02.06.13,10:19
Dobrý maliar poradí aj ohľadom výberu farby ... Jedného poznám, ale bývate trochu ďaleko...
lujza.j
02.06.13,11:00
neviem čo je u teba lacný....máš urobený prieskum cien?
...známej maľovala v Rovinke partia, krásna čistá robota, zn. farby neviem, farby krásne.....
dmc
03.06.13,18:48
malovanie exterieru alebo interieru. Aky je povrch stien. Omietka? -stierka?- hladka, drsna --stara -nova----- tapety?. kolko -krat uz bolo malovane- -kolko a akych velkych izieb - aka je povodna farba aka bude pozadovana- ....aky je rozpocet..........kolko je casu..... To je aspon 10 otazok a na ne existuje asi 40 odpovedi. Kombinacia....dobry a lacny maliar tak tomuto by som sa zdaleka vyhol. Bud je lacny...........alebo je dobry.....

Aku znacku farby ???.... Aky je rozpocet ?....ake je podklad?...... chcete to reprezentativne...alebo staci na byvanie??......... Primalex, jupol, Tikkurila.........XXXXX...ake len chcete...a na ake mate...........