caprio666
02.06.13,17:12
Dobry podvečer chcela by som pomôct v oblasti susedských sporov bývame v panelovom byte kde je všetko počut čo robia susedia mam dvoj ročného aj osem mesiacov syna,ktorý chodi do škôlky už od svojich dvoch rokov kedze sme pracujuca rodina a problém zo susedom,ktorý nám neustále klope na radiátor za hluk ze dieta beha prípadne ked robim domace prace a podobne na kolko je moj syn alergicky na rostoce tak vysavam častejšie ale nič z toho nerobime v nočných hodinách.Najnovšie sa nám sused chodi vyhrazat hlavne mojmu manzelovi ze ho zmlati bucha nám na dvere ked maly v poobedných hodinach beha a tancuje bolo podane aj trestne oznamenie za vyhrazenie na suseda mojim manzelom no ja sa obraciam s prosbou čo robyt kedze sa moj malí zacal bat suseda stale place a boji sa ze pride ku nam sused okrem toho bol svedkom ako sused dal facku mojmu manzelovi a v tedy sa rozplakal a zacal sa mi dusit chitil ho až psí kašel a zlakla som sa ze sa mi zadusi teraz sa moj malí neustále bojí budí zo sna s výkrikmi o zlom susedovi a ja neviem co robit kedze na policii je to stale tvrdenie proti tvrdeniu no najviac trpí moj maly kedže sused na nás utočí aj pred malým . Dakujem za radu
lujza.j
02.06.13,15:33
...prepáč nie si prvá ani posledná s takým problémom......prečo to dospelo až do takého to štádia?....ak ked deti sú deti ....žiješ v paneláku a bolo by dobré sa nesprávať egoisticky a v rámci možností deti usmerniť......už si si predstavila, že by si bola na mieste suseda? asi nie.....
mám suseda oproti nad ním tri malé deti...doma majú hokejové, futbalové a iné ihrisko....samozrejme, že na plávajúcej podlahe......je to čistá psychiatria....
ja mám psa cca.35kg ked cupká v svižnejšom tempe po plávačke tak ja mám zlý pocit voči susede čo je podo-mnou....ale jemu ponožky, alebo papuče- nebúchavé dať nemôžem.....
arizona
02.06.13,15:55
Skuste dat do detskej izby hrubsi koberec,aby sa tlmil buchot z behania a hraciek.
Ano, dieta je dieta,potrebuje pohyb,ale v byte ho treba trochu usmernit,treba brat ohlad aj na susedov. V dnesnych casoch vela ludi pracuje aj na nocne zmeny, chcu sa vyspat cez den. Alebo niekto je zas chory,hluk mu moze sposobovat zhorsenie choroby a pod.
Zakon sice hovori iba o ruseni v nocnom klude,ale ak niekomu cele dni lomozi niekto nad hlavou, tiez to ide na nervy a zlost sa stupnuje....
lujza.j
02.06.13,16:01
nie je nad koberce, stará klasika.....ktorá fajn izoluje a nezvíri sa prach...
arizona
02.06.13,16:33
Presne tak. Pamatate sa, ze by prv, nejakych 20-30 rokov byvali taketo problemy? Ani sme zvacsa netusili, ci susedia maju deti. Ale vtedy v bytoch byvali koberce, zavesy,viac nabytku a ine "tlamice".
Dnes ma zvacsa kazda mlada rodina plavajucu podlahu,v izbach minimum nabytku,takze siriaci hluk sa netlmi,ale siri dalej.Tychto susedskych sporov je stale viac a viac. Kazdy sa stazuje na netolerantneho suseda,ale nikto neriesi problem v prvom rade u seba...
caprio666
02.06.13,17:42
Ale tu sa jedna o rodinu ktora je alkoholicka a cele dni sedi doma bývam v tomto byte treti rok a pred tym tu mali na miesto nas stareho pana ktory zil sam ledva chodil aj nadomnou zije rodina s detmi a mame to veselsie su hlucnejsi nez mi a dvoj rocnemu dietatu tazko vysvetlim nech sedi na zatku tu mi skor ide o problem ze sa mi dieta boji a zacina vrieskat ako oni casto opauje spravanie suseda.
caprio666
02.06.13,17:43
Ale tu sa jedna o rodinu ktora je alkoholicka a cele dni sedi doma bývam v tomto byte treti rok a pred tym tu mali na miesto nas stareho pana ktory zil sam ledva chodil aj nadomnou zije rodina s detmi a mame to veselsie su hlucnejsi nez mi a dvoj rocnemu dietatu tazko vysvetlim nech sedi na zatku tu mi skor ide o problem ze sa mi dieta boji a zacina vrieskat ako oni casto opauje spravanie suseda. Nemame koberce na kolko je moj syn alergik hlavne na roztoče!
caprio666
02.06.13,17:57
Asi tak.
caprio666
02.06.13,18:20
Na ich mieste som bola ved mu zena s dcerou utekali z domu cez balkon ku susede a podobne toto som este nezazila co prezivame tu a okrem toho aj oni maju psa ktoreho zatvaraju na wc kde cele dni knuci a cez otvor kde su rury to velmi pocut a malý mi tam potom chodi havkat ako on a ukazuje ze tu je pes
takze asi na nasom mieste by skor nechcel bzt nikto!