keram.m
02.06.13,18:58
Už pred narodením dieťaťa bol pracovný úväzok 25%, čomu prislúcha mzda 150 eur.
Je pre účely výpočtu dôchodku - zápočtu rokov a priemerného mzdového bodu výhodnejšie ostať na tomto pracovnom úväzku, alebo ísť na rodičovskú dovolenku?
Katy a R
02.06.13,19:02
Pre výpočet dôchodku je určite lepší VZ, ktorý má mamička ako osoba starajúca sa o dieťa. smozrejme ak je takto prihlásená v SP a nemá iné povinné poistenie. doplním - §138 odst13)
Ale zase, príjem je príjem ... ;) - a ktovie, čo ešte bude !!