abel
12.03.06,10:36
Keď už nás Richard na chvíľku odstavil, navštívila som aj iné stránky a inšpirovali ma blížiace sa voľby. Pri našich cca 20000 členoch by nebol problém založiť si politickú stranu, registračný príspevok 20.000.- Sk by vyšiel 1.- Sk na člena, na kandidátku by sme opísali zoznam TOP PORADCOVIA a našim najväčším problémom by už bola len stránka ... pošuškajte koľko pýtať! :D Vidíš Richard, aj takýto môže byť následok toho, keď nás odpojíš ;)
ajobs
12.03.06,11:17
Keď už nás Richard na chvíľku odstavil, navštívila som aj iné stránky a inšpirovali ma blížiace sa voľby. Pri našich cca 20000 členoch by nebol problém založiť si politickú stranu, registračný príspevok 20.000.- Sk by vyšiel 1.- Sk na člena, na kandidátku by sme opísali zoznam TOP PORADCOVIA a našim najväčším problémom by už bola len stránka ... pošuškajte koľko pýtať! :D Vidíš Richard, aj takýto môže byť následok toho, keď nás odpojíš ;)

Super nápad, len či stihneme zaregistrovať kandidátky.:)
Jana Acsová
12.03.06,11:20
... a našim najväčším problémom by už bola len stránka ... pošuškajte koľko pýtať! :D V prípade vstupu do politiky sa už o tom prestáva šuškať. Vtedy sa o peniazoch hovorí už úplne otvorene, bez zbytočných prieťahov a dohadovania :D Takže tá téma by už v tom prípade bola vhodná akurát na "uzamknutie".
Melnick
12.03.06,11:25
Postrehli ste jedno meno v novej strane ,,Nádej "
Žeby to bol.......?????????????
DanielaSL
12.03.06,11:33
Postrehli ste jedno meno v novej strane ,,Nádej "
Žeby to bol.......?????????????

Áno...vieme.:) To meno nám to prezradilo samo na šuťáku.
luebchenko
13.03.06,07:54
http://www.sme.sk/c/2628642/Malcharek-a-Toth-su-az-na-konci-kandidatky-Nadeje.html

už to asi bude pravda, keď o tom noviny píšu :D Takže fajn, aspoň mám jedného človeka, ktorému dám hlas, len keby sme sa dačo viac dozvedeli o tej nádejnej strane...Ako to je vlastne - dá sa dať hlas len konkrétnej osobe/-bám z rôznych strán, alebo si musíme vyberať kandidátov z ponuky len 1 strany?
Jozef Mihál
13.03.06,13:19
Postrehli ste jedno meno v novej strane ,,Nádej "
Žeby to bol.......?????????????
Je to tak.

Ak chce v dnešných časoch človek niečo naozaj urobiť, inak ako cez "politiku" sa to nedá. Takže preto som sa nato dal (naposledy som sa angažoval v r.89 - kedy som v západných Čechách súc na vojne zakladal Pohraničnícke fórum...).

Samozrejme že sa ešte veľakrát vyjadrím, čo, prečo a o čom to je, teraz len heslovite - Nádej chce zaviesť tzv. Sulíkovu reformu odvodov avšak s určitými korekciami - znamená to výrazné zníženie odvodov a pomoc hlavne pre tých, ktorí majú malé zárobky - a znamená to výrazné zníženie administratívy - ročné zúčtovania poistného nebudú...
Melnick
13.03.06,13:35
Dúfam iba, že naša nádej vo vaše jednoznačné odpovede
na naše otázky na tomto fóre nemusí hasnúť.:)
Nechcem robiť kampaň , ale hlasov by ste mali získať
minimálne..............koľkýže to bol zaregistrovaný ostatný člen? Takže prajem ,aby sa vaše predsavzatia naplnili
do poslednej bodky. Maja P.
STRELEC
13.03.06,13:41
Nemyslím, že by do Porady sa mala vnášať politika.

Ale keď už, tak v sekcii srandy, srandičky.
Jozef Mihál
13.03.06,13:45
Ď,

a keďže ma poznáte ako závisláka, nepochybujte, že aj na nudnejších rokovaniach v NRSR (...) budem zavesený na Porade.
Melnick
13.03.06,13:48
Ospravedlňujem sa , ale myslím si ,že téma nesie dosť výstižný
názov. Takže nemyslím,že som mimotemy
DanielaSL
13.03.06,15:15
Je to tak.

Ak chce v dnešných časoch človek niečo naozaj urobiť, inak ako cez "politiku" sa to nedá. Takže preto som sa nato dal (naposledy som sa angažoval v r.89 - kedy som v západných Čechách súc na vojne zakladal Pohraničnícke fórum...).

Samozrejme že sa ešte veľakrát vyjadrím, čo, prečo a o čom to je, teraz len heslovite - Nádej chce zaviesť Sulíkovu reformu odvodov - znamená to výrazné zníženie odvodov a pomoc hlavne pre tých, ktorí majú malé zárobky - a znamená to výrazné zníženie administratívy - ročné zúčtovania poistného nebudú...

Jozef tvoje body treba premeniť na hlasy...a bude znížená administratíva. To by bolo:) ...... ani len vo sne si to neviem predstaviť, že by som mala menej práce.
STRELEC
13.03.06,15:20
Nemyslím, že by do Porady sa mala vnášať politika.

Ale keď už, tak v sekcii srandy, srandičky.
V časti srandičky táto téma bude fakt vhodnejšia. Navyše, ale len ak sa snáď zoberie vážne (:) ), je v rozpore s pravidlami účasti na Porade.
Jana Motyčková
13.03.06,15:25
Samozrejme že sa ešte veľakrát vyjadrím, čo, prečo a o čom to je, teraz len heslovite - Nádej chce zaviesť Sulíkovu reformu odvodov
To si teda trúfate ;).

znamená to výrazné zníženie odvodov a pomoc hlavne pre tých, ktorí majú malé zárobky - a znamená to výrazné zníženie administratívy - ročné zúčtovania poistného nebudú...
A o čom sa tu potom budeme radiť ?
Tweety
13.03.06,15:31
To si teda trúfate ;).

A o čom sa tu potom budeme radiť ?
A hlavne pri nadávaní na politikov budeme musieť byť opatrní.:p
Doplním: verím, že ako správny kandidát na politika, bude mať kortešačku, na ktorej budeme mať my poraďáci, prednostné právo pri koštovaní.:cool: :p
ajobs
13.03.06,15:47
A hlavne pri nadávaní na politikov budeme musieť byť opatrní.:p

To hej, úplná pravda.:) :D :D
kukučka
13.03.06,15:49
Ď,

a keďže ma poznáte ako závisláka, nepochybujte, že aj na nudnejších rokovaniach v NRSR (...) budem zavesený na Porade.

A koľkože to treba hlasov, aby ste tam ozaj sedeli? ;)
Braňo
13.03.06,16:05
Kedy začne kampaň? :D :D :D
Pijem biely strik. :D :D :D

Pokiaľ by bola účasť ako v roku 2002, treba zhruba 144000 platných hlasov.
:D :D :D
kukučka
13.03.06,16:18
:eek: :eek: :eek: