skutrica
03.06.13,13:45
Dobrý deň, vlastním laserovú tlačiareň Konica Minolta 1680MF. Mám problém s tým, že farba sa z papiera stiera buď pri dotyku, alebo keď sa o seba šúchajú papiere. Musím tlačiť na normálnej kvalite a viackrát predhrievať tlačiareň, aby sa farba až tak veľmi nestierala. V čom je chyba? Nenahrieva sa dostatočne a preto zle zapeká farbu? Alebo je problém v toneri? Chodíme toner dopĺňať. Taktiež píska. Viete mi poradiť nejaký olejček, ktorý tam môžem nakvapkať (a kde)? Ďakujem vopred za rady
Nandrolon
04.06.13,08:05
Treba vyskúšať originálny toner, ak to nebude robiť, chyba je v renovovanom tonery.
Ja tie renovované neznášam. Veď dá sa kúpiť aj originálna náhrada, od firiem ako stygian, toprint, xerox - sú skoro v cenách renovovaných a predsa len kvalita je bližšie k originálom.
IvánuškaGulka
04.06.13,18:26
takyto toner treba dat na reklamaciu, nemal by piskat ani sa stierat....
Indeed
06.06.13,00:20
nemrhajte peniazmi za originalne tonery

ja používam repasované za minimalne ceny

www.cdrmarket.cz
pepsikova
06.06.13,05:44
..no a treba používať kvalitný papier, pretože nie každý je dobrý...tiež mám laserovku a nestiera...v mamuáli k tlačiarni je doporučený papier, ktorý treba používať..
Nandrolon
07.06.13,07:40
Nám repasované tonery minulý týždeň odrovnali multifunkčnú CANON-ku.
Stále sa z nich odsypávalo až je tlačiareň v takom stave že by sa musela dať vyčistiť do firmy /nikto by sa tu s ňou nesral/ a to už lepšie kúpiť novú...
Indeed
07.06.13,19:31
je rozdiel ,či používaš nejaku tlačiareň ,ktorej zostatkova hodnota je 5 euro , alebo nejaký najväčší bizhub, či ako sa to vola ktorý stojí nový 2000 euro
Zuzaka
08.06.13,11:15
mala som aj ja taký problem ale u HP a v servise povedali ze bola zlá tá zapekacia časť - vymenili ju a už to ide ok .. a toner som pouzivala taky aj taky
Nandrolon
08.06.13,20:25
Klasický repasovaný toner by som nedal ani do tej lacnej tlačiarne a do tej drahej už dupľom nie, a to máme niekoľko tlačiarní, vrátane cenových kategórie 10 000 eur+