player85
03.06.13,16:23
Ahojte,dna 23.5. Som si davala farbit v kaderku vlasy farbou revlon,doposial som nosila melir v svojich vlasoch,poziadavka znela nafarbit zjednotit farbu vlasov do blond farby,majitelka ma uistila aby som si vybrala drahsiu farbu aby som mala istotu ze sa nebude vymyvat a bude stale krasna,chcela som blond nie zltu ale ani nie bielu striebornu, po dvoch umytiach mam rysavu kazdopadne melir co somala predtym je stale pekny ale tam kde mi davali farbu je to rysavkava a spodok vlasov mam svoju hnedu tak si to predstavte :( chcem vediet ci mam narok na odstranenie tohoto co mam na hlave alebo vratenia penazi,farbenie podotykam bolo dost drahe,dakujem za kazdu radu
terezamaria
03.06.13,14:52
Samozrejme máš nárok, predsa blond nie je ryšavá, ani hnedá. Len treba k tej kaderníčke ísť a reklamovať to.
player85
03.06.13,16:52
Mam narok aj na vratenie penazi? Nakolko sa uz bojim dat sa farbit v tom kaderu
Danielle369
03.06.13,17:49
No reklamovať môžeš,ale nezabudni že každý má inakšiu štruktúru vlasov. Na farbené vlasy blond by si mala povinne používať vodičku, čo neutralizuje žltú farbu. Tá vodička alebo sprej sabrina holubia šed robí zázraky .Dáva sa na umyté vlasy . Takéto veci by si mala vedieť už pred farbením.
player85
03.06.13,17:59
Ja? To by mal snad vediet kadernik,ktory sluboval krasnu farbu nevymyvajucu sa plus tie hnede vlasy dole niesu poriadne dofarbene a myslim,ze kad sa clovek zveri do ruk odbornika nemal by dopadnut takto,hlavne nie za take hriesne peniaze. Ked som mala cisto melir vodicku som pouzivala na premytie a aj teraz somskusala a nic ostalo to nazltnute taka divna farba plus tie melirovane vlasy su v nej vidiet cize ked to bude vyrastat tak to bude zaujimave.som zbedava ako to zajtra v kaderku vyriesime,najradsej by som bola keby vratia penuaze a sla inam :/
terezamaria
03.06.13,18:51
Samozrejme, drahá farba mala chytiť tak, ako Ti prezentovala kaderníčka a predsa nemôže sa po umytí zmeniť...