kormann2
03.06.13,17:09
Dobrý deň. Nevedel by mi niekto poradiť stala sa mi takáto vec (za ktorú si môžem sám) na aute som mal odpojení Imobilizér ktorý mi odpojil pán od ktorého som to auto kúpil. No nejak som tam v tom Imobilizéri po šprtal a zapojil som ho v tom momente mi hneď bloklo motor . Imobilizér mam v strede pri rýchlostnej páke a je na číselní kód. Teraz mi proste len toči motor ale nechce štartnuť neviete ako by sa to dalo spraviť pripadne nejak obísť?
buchač
03.06.13,16:00
Dá sa to obísť , no je to práca pre odborníka ...
Mne tiež svojho času kľakol...cca jeden deň opravy pre mechanika a následne som len eurá ťahal ...

Keby som aj vedel , nuž to sa nedá len tak vysvetliť ...
kormann2
03.06.13,16:32
hmm aká drahá záležitosť to bola ? € ??
buchač
03.06.13,16:44
Nespomeniem si ...robil mi zároveň ale aj iné veci ...ale dalo sa to zniesť ...
judit.esam
05.06.13,04:53
Dá sa auto dať na diagnózu, potom pán za hodinku to odpojí a ideš.... to je robota pre takých čo aj kradnú autá, že to vedia odpojiť.. stačí na to počítač a nijaký ten program, ale ten imobilizer treba vymeniť potom a dá sa pre programovať, okolo 50 euri u XY v garáži.... ..
allgreen
05.06.13,05:34
Kamarat teraz pred tyzdnom odcestoval do zahranicia a den pred cestou sa mu stalo nieco podobne na starsej Fabii tak na poslednu chvilu mu to spravil autoelektrikar cez PC za 60 e - robota na 10 min aj s cígou :)
kormann2
05.06.13,18:14
A kde nájdem takého autoelektrikara ? :D
allgreen
06.06.13,10:51
v kazdom meste sa najde aspon jeden sikovnejší ako su ostatný