Nada11
04.06.13,11:51
Ahojte Poradaci, poradite mi?

Kupila som si byt, ktory bol v 01/2010 zavkladovany a odvtedy mam LV. Od 08/2010 mam v tomto byte aj trvaly pobyt. V sucasnosti ho vsak chcem predat a neviem, ci nebudem musiet este platit aj dan a odvody do ZP. Pozerala som aj zakon o dani z prijmu, ale nikde tam neviem najst, ze ked mam trvaly pobyt viac ako 2 roky som od dane oslobodena.
Poprosim vas o radu.
Velka vdaka.
Nada11
Katy a R
04.06.13,12:49
pozri prechodné ustanovenia § 52 j ;)
Posudzuješ sa ešte podľa starého zákona :) - tam to oslobodenie bolo. (týka sa aj teba)
teraz to už nie je - len vlastníctvo min 5 rokov