martinka131
04.06.13,12:14
Do danoveho priznania zivnostnika na Slovensku za rok 2009 som v danovom priznani uviedla podiel zo zisku zo zahranicia (Nemecka) do paragrafu 8, riadok 12. Prijem je zo zdruzenia GbR, nezdaneny. Je to spravne???? Dakujem za Vase odpovede.
Tweety
04.06.13,12:22
Áno, dala si to do DP správne, je to §8. ALe otázka je tak trocha zavádzajúca, pretože neide o účtovanie.