Zita5
04.06.13,15:43
Dnes som odpovedala na nezodpovedanú otázku s názvom "Vrátenie peňazí pri vrátení tovaru e-Shop " založená od Petra Mrvová .http://www.porada.sk/t217381-vratenie-penazi-pri-vrateni-tovaru-eshop.html#post2363155 Z pre mňa nepredstaviteľných príčin po zhliadnutí užitočného a následne cez nastavenia som sa išla pozrieť na príspevok , ktorý toto užitočné dostal,som zistila, že moja odpoveď je v úplne inej téme s názvom "Vrátenie tovaru" založenej v roku 2007 http://www.porada.sk/t34281-vratenie-tovaru.html?highlight=Vr%C3%A1tenie+tovaru ,čo ma veľmi prekvapilo.

Jednoducho niekto prehodil moju odpoveď z témy A do témy B a čo sa čudujem dokonca do Debaty .A naviac je akože mnou aj založená súvisiaca Otázka s nič nehovoriacim textom ,ale názvom témy, do ktorej som pôvodne odpovedala .Ja som súvisiacu otázku nezakladala .http://www.porada.sk/t217381-vratenie-penazi-pri-vrateni-tovaru-eshop.html#

Vie mi niekto vysvetliť prosím, ako je toto možné vôbec spraviť ? A prečo ? Prečo bola odpoveď preložená do Debaty .Myslím, že ak sa niečo takéto robí, aspoň by prispievajúci mohol byť oboznámený.

Stále hovoríme čo otázka,to téma....prečo je to teda preložené do Debaty ?

Z pôvodnej otázky čo zadala poraďáčka zostal zachovaný len názov témy , kde som odpovedala pôvodne a to v znení Vrátenie peňazí pri vrátení tovaru - e Shop .....aj to len v súvisiacej otázke.Pôvodná otázka zmizla .
Ďakujem za odpoveď.
misoft
04.06.13,15:39
Zita5
04.06.13,15:59
Áno , to sa už pokúšala moderátorka zaradiť späť , len vlastne to išlo do súvisiacej otázky(ktorú som ja nezaložila) a nie do tej pôvodnej .Pôvodná otázka už ani neexistuje,lebo bola preložená do Debaty Vrátenie tovaru a odtiaľ späť a keďže pôvodná otázka už neexistuje (myslím založená osobitná téma )tak moderátor odpoveď zaradil do Vrátenie peňazí pri vrátení tovaru -eShop ...kde ale je súvisiaca otázka, založená mnou ......i keď v skutočnosti som súvisiacu otázku nezakladala .
Dav
04.06.13,16:11
Zitka, do témy Vrátenie peňazí pri vrátení tovaru e-Shop, som Ti dnes cca okolo 15:30 presunula príspevok ja.( Písala som Ti) Bola tam len jedna veta, ktorá je v úvode témy. Priznám sa, mám strach experimentovať a presunúť na začiatok témy zrejme pôvodnú otázku Petry Mrvovej. Teraz mi to pripadá tak, že, aj keď bez pôvodnej otázky, má Tvoj príspevok zmysel v tom, že dáva odpoveď podobne ako usmernenia z DRSR. Neviem kto, kedy a prečo robil také presuny.
Zita5
04.06.13,16:18
Olinka , však áno ja viem že Ty si to presunula po našej diskusii o tomto probléme .Len presun sa už neuskutočnil do pôvodnej novozaloženej otázky , ale do súvisiacej , ktorú niekto v mojom mene otvoril .Ty si už nemala inú možnosť , lebo pôvodný názov otázky bol zrušený .A pôvodný názov otázky od poraďáčky bol ako vyššie uvádzam.Neviem či ma viete pochopiť ,či to vôbec správne vysvetľujem.Ty si chcela len pomôcť ,čo oceňujem.
Zita5
04.06.13,16:21
Matne sa teraz pamätám, že už za no
vej Porady sa mi stalo, že tiež som bola prekvapená raz , že čo tu robí moja odpoveď, však ja som do tejto témy neodpovedala.Vtedy som to nechala tak, lebo som si povedala, že snáď som si niečo nevšimla .Ale dnes viem na 100% že niekto s mojim príspevkom a otázkou od zadávateľky niečo robil ...a to ešte pred Tebou ako si sa snažila to dať na pravú mieru Mne to pripadá, ako keby niekto presúval témy , ale prečo ...neviem .
misoft
04.06.13,17:07
Aháááá! Tak sorry!
avalik
06.06.13,08:17
halooo admin .... ignoracia? ci co?
avalik
13.06.13,11:05
posuvam