slavkase
04.06.13,23:14
prosím vedel by mi niekdo poradiť po rodičovskej dovolenke nastupujem do práce naspäť,mala som exekúciu na výživné dve tretiny 130€ môj čistý príjem bol 300€ som rozvedená a mám malé dieťa kolko mi môžu teraz zrážať ked mám malé dieťa a sa počíta aj na priatela ked žijeme v jednej domácnosti alebo nie myslím tu nepostihnutelnú čiastku zo mzdy velmi pekne dakujem za odpoved.
Jana Motyčková
05.06.13,08:28
Ak ide o výživné na maloleté dieťa, tak pri jednom dieťati mi vychádza zrážka cca 123 € (Bez dieťaťa mi to vhychádzalo až cca 145€). Priateľ sa do počtu vyživovaných osôb nepočíta.
slavkase
05.06.13,11:28
nerozumiem tomu ale nevadí,ja som rozvedená a deti sú zverení otcovi mám exekúciu na výživné dva tretiny zo mzdy môj príjem je 300,e v čistom zrážky som mala 130€ tohto času som na rodičovskej dovolenke a o mesiac idem naspäť do práce tohto času mám maloleté dieťa na ktoré nie je vyživovacia povinnosť ja ho vyživujem chcela by som vedieť kolko musím dostať po zrážke tých dvoch tretín,mámz prvého manželstva tri deti ked na jedno dieťa vychádza 123e krát 3 tak takú mzdu ani nemám dakujem za odpoved.pekný deň.