Jang111111
05.06.13,07:55
Zdravým všetkých

Prosím Vás potrebujem radu, pred pár dňami sme žiadali OSBD o zorganizovanie schôdze kde sme zaslali program schôdze. OSBD si do programu schôdze, pridalo vlastné body, ktoré predstavujú veľmi vysoké investície zo strany vlastníkov a nájomníkov. Keď som podalako predseda bloku výhradu, že nechcem ako predseda bloku aby sa uvedené body vôbec prejednávali, a žiadal som o ich odstránenie z programu schôdze, tak mi bolo povedané, že by tak mohli urobiť keby som podal v začiatku organizovania schôdze podpisy 1/4 vlastníkov, potrebných na vyvolanie schôdze zo strany vlastníkov, takto si do programu môže OSBD pridať body aké uzná za vhodné.
OSBD má notársky overenú zápisnicu kde disponuje 15-timi hlasmi za nájomníkov (bez súhlasu nájomníkov!!!) a s týmito hlasmi si odhlasuje, čo uzná za vhodné...
Čo môžeme v takomto prípade brániť?!?

Za rady vopred ďakujem.
sito
05.06.13,06:27
To máte dvakrát, ten istý problém?
Jang111111
05.06.13,07:09
Nie, len je to raz zaradené v témach ,,Neziskové organizácie,, a druhý krát v inej... Nakoľko tu zmizli témy ako SVB, prípadne Bytovky...
sito
05.06.13,07:16
Tak prepáč. Tato nová porada je v plienkach, môže sa tu niečo stratiť. Aj ľudí sa už dosť vytratilo, škoda ...

Aaaa, vieš čo, skús kliknúť na rubriky, vľavo a do Hľadať rubriky napíš SVB. A potom klikni na odkaz SVB. A budeš kukať ako ...