Mižu Zajko Zaujec
05.06.13,17:38
Chcel by som sa spýtať či mi neviete poradiť ohľadom veľkostí plaviek Hollister. Neviem či si mám kúpiť veľkosť L alebo XL. Nemáte niekto skúsenosť podľa čoho si veľkosť vybrať. Platí tá istá veľkostná tabuľka ako pri kraťasoch? Ja mám pás, teda obvod vo výške kde budem plavky nosiť cca 90. Akú veľkosť si mám objednať.
Diky za pomoc
avalik
05.06.13,15:42
najlepsiu odpoved ti da predajca

inac predajca ma na stranke aj velkostne tabulky a tam udaje v cm ;)

edit 2: ja ti nehovorim nic ... prave preto su dane velkostne tabulky aby si sa vedel orientovat ... kazdy vyrobca si velkostne oznacenie moze robit podla seba - nie su jednotne celosvetove velkostne tabulky
Mižu Zajko Zaujec
05.06.13,15:45
predajcovi som písal mail..avšak predajca pre europu je v holandsku a pochybujem že mi v blízkej dobe odpíše a že pojde do skladu a merat obvod plaviek.preto som chcel ci niekto nema susenost
Mižu Zajko Zaujec
05.06.13,16:01
ja viem ale ja mam obvod pasu 90 a nie som tlsty ani nic..a chces mi povedat ze mi bude ledva velkost XL?
lujza.j
05.06.13,19:11
ak má predajca na stránke veľkostné tabuľky tak v čom je problém?...sa riad podla toho.....a ked nevieš chod si kúpiť do kamenného obchodu...
judit.esam
06.06.13,12:25
tak daj menšiu veľkosť, radšej, ale aj tak to je s plavkami vždy ťažké hore dole iná veľkosť,,, :D