Lucia 82
05.06.13,19:00
Kedže mám v pláne podnikať v oblasti e-shopu a zháňam dodávateľov..tiež sa informujem ako na to :)
Andrej13
05.06.13,17:19
Zdravím,
môj názor na eshop a podnikanie s eshopom je nasledovný: musíte mať dostatočný kapitál.

1. doména je názov web stránky v tvare napr.: vasadomena.sk
2. hosting je miesto kde je ten web ulozeny, su to fyzicke servery, a tam to je, totiz web stranka je softvér.
3. web resp. eshop je daný softvér, aby mohol fungovať musí mať svoje meno (doménu) a musí byť niekde uložený (hosting).

Ale v prípade eshopu a všeobecne internetového podnikania musíte vedieť niečo o marketingu na internete.

Ak máte možnosť kúpiť eshop, radím než tak spravíte poradiť sa s niekým nezávislým. Ja osobne viem o weboch a shopoch kde sa predávajú a viem aké sú ceny, a niektorý predávajú za extrémne vysoké ceny veci čo nemajú cenu ani 5 Eur.

Ak by ste mal záujem napíšte mi názov shopu a info, ktoré Vám k nemu dá kupujúci a cenu ktorú pýta a ja Vám skúsim poradiť. Prípadne ohľadne marketingu, alebo účtovníctva.

Môj mail: trubela@aminogroup.eu
Marco18
06.06.13,09:29
Zistite si o tom eshope, ktory chcete kupit co najviac informacii, zadajte jeho nazov do vyhladavania aj tu na porade, na googli, zistite ci ma nejake hodnotenia na agregatoroch (heureka, najnakup). Vypytajte si od majitela nejake statistiky navstevnosti, najlepsie google analytics, alebo ine ake ma nainstalovane. Budete tak mat aspon nejake informacie o navrate investicie (navstevnost eshopu) a jeho doverihodnosti (ci nie su na ten eshop zle recenzie, mal by tak zle meno a to sa tazko naprava).