monikaa35
06.06.13,08:30
Sud navrhuje ist mne aj matke ist na psychologicke vysetrenie a zaplatit kazda po 200 eur.
Vysvetlenie :
Zo syncekom sa mame dobre a zijeme u priatela.Bola som u matky a povedala ze by mi vraj nikdy nezobrala mojho syna, ale ze na mna robila natlak druha stara mama , lebo som jej vtedy papulovala , vraj zato svedcila na sude moja matka proti mne. Na sud som poslala odvolanie mojej ziadosti o alimenty ze to beriem spat, lebo sa cely pribeh sudu uberal inym smerom totiz ze mi zoberu dieta a daju do starostlivosti o dieta matke alebo inym pribuznim kedze si sudca myslel ze sa nedokazem o dieta postarat , z podozrievavosti ze berem drogy ako byvalí manzel. Zo sudu prislo uznesenie na vysetrenie u psychologa a bolo treba zaplatit 200 eur a ja som uz dostala poslednu matersku a teraz som na socialke so 60 eurami plus rodicovsky prispevok. Tak som sa na rozhodnutie odvolala ze rusim celu zalezitost o alimenty nakolko od manzela ktory zije v rakusku s inou mozem ocakavat len zlo kazdeho druhu. Zatial som nedostala odpoved a na psychologicke vysetrenie som nesla lebo nemam peniaze 200eur , co tak isto ziadaju aj od mojej matky, ta sa tiez odvolala ze ona to uz nechce zobrat na seba starat sa o mojho syna.Matka je uz slaba a naviac predava byt a chce ist do zahranicia . Teda neviem ci musim ist na to psychologicke vysetrenie alebo nie , kedze som sa odvolala proti rozhodnutiu ktore bolo mozne do 15 dni. Neviem tiez kto bol navrhovatelom socialnej starostlivosti o moje dieta , kedze ma kuratelka v Revucej telefonicky nutila , ze som povinna davat dieta starym matkam a byvalemu manzelovi ktory je drogovo zavisli maniak , pasuje drogy tiez som to toho casu nahlasila na policiu ale unho drogy nenasli.To som tiez povedala kuratelke ale ona na to nic nepovedala.Nie je podla vas kuratela podplatena ked silou mocou ma nuti ist tiez aj na vysetrenie psychologovi a aj matka ze ma ist k psychologovi a obe musime zaplatit za vysetranie 200eur a napriek tomu ze som podala odvolanie navrh ze beriem spat moju ziadost o alimenty , a ze aj matka zaujala teraz opacny postoj ako na sude a teraz je na mojej strane a tiez nechce ist na psychologicke vysetrenie a platit za to 200eur. Nemam zidne informacie co mozem alebo nemozem urobit ci musim ist na to psychologicke vysetrenie alebo nie , kedze som sa odvolala proti rozhodnutiu sudu.Kuratela naproti tomu robi natlak ze musim ist..... Poradte mi prosim ak viete kazda rada je dobra , prijmem aj kritiku. Dakujem dopredu za rady .
Monika Sivakova.
lujza.j
06.06.13,06:36